Вибір майбутньої професії - актуальна для кожного підлітка тема. Саме від нього залежить подальша доля, тому вибір професії - це справа не одного дня і чи не найважче рішення у житті. Знаючи якомога більше професій та всі обставини, пов'язані з майбутньою трудовою діяльністю, можна значно легше досягти успіхів у кар'єрі та житті.

Відповідно до листа НМЦ ПТО у Чернівецькій області від 27.01.2020 №36 "Про проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування" 17 лютого 2020 року профорієнтаційна група Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету у складі Погребенник І.Л. та Швець А.В. провела серед учнів 11-х класів школи №30 м.Чернівці тренінгове заняття "Моя майбутня професія".

Здобувачі освіти аналізували обрані для себе професії за схемою "я-хочу", "я-можу" та "я-треба", де останнє - це потреба ринку праці в конкретній професії, на що, на жаль, часто не звертають увагу при виборі свого майбутнього. В останні роки в Україні катастрофічно не вистачає робітничих професій, які не користуються популярністю серед молоді. Тому задля їх популяризації тренінг завершився майстер-класом зі складання серветок, який провів здобувач освіти Чернівецького вищого комерційного училища.

Загалом тренінг був спрямований на розвінчання багатьох хибних тверджень, що побутують серед молоді, зокрема про низькооплачуваність та безперспективність робітничих професій. Захід був спрямований допомогти здобувачам освіти повірити в себе, у власні сили, не схибити при виборі професії, відстоювати власний життєвий вибір і не боятися йти за покликанням.

 

Фото:

 

Переглядів: 4 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.02.2020

Сучасне життя доволі складне та стресове, особливо для молоді. В таких умовах важливо дотримуватись основного закону повноцінного та щасливого довголіття - не забувати посміхатися і дарувати любов.

14 лютого 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету День закоханих зустрічали і посмішками, і ретельною підготовкою до святкування, яку організували викладачі української мови та літератури Погребенник Ірена Любомирівна та Токарюк Марина Корнеліївна.

Для здобувачів освіти було підготовлено фотозону з усім необхідним для хорошого настрою реквізитом - великою кількістю паперових сердець, купідонами і, звичайно ж, скринькою для таких необхідних прохолодними лютневими днями "валентинок", листівок із зізнанням у коханні. Під час перерв всі охочі пари могли "узаконити" свої відносини під час розпису, після якого вони отримували свідоцтво та обов'язки для молодят. Адже справжня любов - це не тільки розваги, а й велика відповідальність, про що чомусь так часто забувають.

Зі святом вас!

 

Фото:

 

Переглядів: 4 | Додав: vshadm1005 | Дата: 17.02.2020

В рамках декади кухарів 14 лютого 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського економічного торговельно-економічного університету відбувся відкритий урок з предмету "Устаткування підприємств харчування" на тему "Картоплечистка типу МОК-250: принцип роботи та правила експлуатації", який провела викладач спецдисциплін Андріцька Руслана Валеріївна.

Здобувачі освіти вивчили будову картоплечистки типу МОК-250, розібрали типові помилки та шляхи їх усунення. В результаті набуті знання вони використовуватимуть під час проходження виробничого навчання при експлуатації механічного устаткування.

 

Фото:

 

Переглядів: 6 | Додав: vshadm1005 | Дата: 17.02.2020

Сервірування столу - це захоплююча робота, де фантазія і творчість офіціанта може приносити справжнє задоволення відвідувачам. У професійному плані це своєрідний вид мистецтва, який базується на професіоналізмі офіціантів, їх розвиненому художньому смаку та здатності відчувати прекрасне. Сервіровані столи є доповненням інтер'єру закладу ресторанного господарства, а також створюють атмосферу затишку й комфорту. Цей процес служить своєрідним іспитом кваліфікації офіціанта, показником його загальної культури.

З метою вдосконалення практичних навичок та вмінь 13 лютого 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбувся відкритий урок виробничого навчання "Способи накривання столів скатертиною", який провів завідувач виробництва Рудой Олексій Дмитрович. Здобувачі освіти групи КОБ916(1) проводили розрахунок необхідної кількості столової білизни, відпрацьовували прийоми накриття столу скатертиною та заміни скатертини.

Попереднє сервірування столу, його оформлення, колір скатертини і серветок, столовий посуд та прибори - все це не залишиться не поміченим і створить перше враження про імідж, естетичний смак працівників та керівників закладу ресторанного господарства.

 

Фото:

 

Переглядів: 4 | Додав: vshadm1005 | Дата: 14.02.2020

Якісний стейк - це смачно приготований шматок м'яса. Однак, для бездоганного результату у такому простому процесі важливими є десятки нюансів. Саме тому, 12 лютого 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулося уніфіковане заняття "Стейки за ступенем просмажування", який провела досвідчений майстер в/н училища Ісар Галина Дмитрівна.

Метою даного заходу є впровадження єдиних вимог щодо приготування стейків з різним ступенем просмажування, демонстрація сучасних технологій приготування стейків та відпрацювання молодими майстрами в/н раціональних прийомів праці, які необхідно використовувати на уроках виробничого навчання з професії "Кухар".

 

Фото:

 

Переглядів: 3 | Додав: vshadm1005 | Дата: 12.02.2020

Сьогодні, суші - це вже не новинка, а улюблена всіма страва японської кухні. Хто ж не пробував відомі суші сети з ролами Каліфорнія та Філадельфія. Проте, чи знали ви, що суші можуть бути не лише сирими, а й маринованими, або ж про те, що на початку свого виникнення в Америці ця страва була популярнішою від кока-коли, а сьогодні - це справжні витвори мистецтва.

11 лютого 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ саме такими цікавими фактами про виникнення та технологію приготування суші розпочався майстер-клас з приготування суші.

Випускниця училища, а тепер провідний сушист в ТРЦ "Панорама" Монюк Ксенія продемонструвала технологію приготування суші сетів з ролами Каліфорнія, Червоний дракон, Філадельфія, дотримуючись унікальних технік приготування страви та правильної техніки нарізки продуктів. Здобувачі освіти отримали чудову нагоду приготувати суші під керівництвом кухара-сушиста та провести дегустацію.

 

Фото:

 

Переглядів: 5 | Додав: vshadm1005 | Дата: 12.02.2020

Інтернет-технології стали невід'ємною частиною життя сучасного суспільства. Трирічні малюки самостійно дивляться мультики на YouTube, а першокласники шукають необхідну інформацію за допомогою Google та спілкуються у соціальних мережах.

Зупинити процес глобалізації, на жаль, не можливо. Можливо лише пристосуватись до змін та навчитись правильно використовувати сучасні технології. Сьогодні, невміння орієнтуватися в онлайн-просторі навіть порівнюють із невмінням писати та читати.

Проте, популярність Інтернет-ресурсів, окрім позитивних моментів швидкого доступу до необхідної інформації, призвела до зростання кількості порушень прав людини та поширення недостовірної й конфіденційної інформації. На жаль, більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку Інтернету й не мають сформованої онлайн-культури. Тому часто вони не розуміють, як можна захиститися від кібербулінгу, секстингу, груп смерті.

Саме тому, 11 лютого 2020 року в Училищі відбулася зустріч здобувачів освіти І та ІІ курсів з старшим інспектором ювенальної превенції Шевченківського ВП старшим лейтенантом поліції Тодоріко Альоною Миколаївною та інспектором ювенальної превенції Шевченківського ВП лейтенантом поліції Балакіном Романом Віталійовичем, які розповіли здобувачам освіти про вчинення різноманітних правопорушень в мережі, небезпеку інтимних селфі, поняття секстингу та онлайн-грумінгу, а також надали рекомендації щодо створення безпечного Інтернет-середовища.

В ході бесіди також надано рекомендації, як не стати жертвою Інтернет-переслідування та вберегти себе від сексуальних ризиків в мережі Інтернет. Також роз'яснено, куди звертатися за правовою допомогою.

 

Фото:

 

Переглядів: 4 | Додав: vshadm1005 | Дата: 12.02.2020

10 лютого 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету розпочалася декада з професії "Кухар". У фойє училища юні кухарі презентували фотозону "Наша кухня" та гастрономічну карту "Кухні народів світу". На карті були представлені різноманітні страви світу, а серед них особливої уваги вартували такі, як: "Пулькогі", "Сувалкі", "Гамбургер", "Фалафель", "Кеббе", "Тар-тар", "Плесковіца", "Венський шніцель", "Цепеліни з вареної картоплі", "Карбонат фламандський", "Голубці болгарські", "Гласместарсіль", "Плачинта з сиром", "Арепа", "Шморбратен".

Родзинкою дня став майстер-клас з приготування страв італійської кухні випускниці училища, сушефа ресторанного комплексу "Гостинний двір" Юлії Харик. У теплій та невимушеній атмосфері Юлія продемонструвала процес приготування кількох страв: "Пасти з тигровими креветками у вершковому соусі", "Сиру камамбер, смаженого у мигдальній стружці з ягідним соусом" та охоче відповідала на поставлені запитання здобувачів освіти.

 

Фото:

 

Переглядів: 4 | Додав: vshadm1005 | Дата: 11.02.2020

Вибір професії - це справа не одного дня і чи не найважче рішення у житті, але знаючи якомога більше професій та всі обставини, пов'язані з майбутньою трудовою діяльністю, можна значно легше досягти успіхів у кар'єрі та житті.

Відповідно до листа НМЦ ПТО у Чернівецькій області від 27.01.2020 №36 "Про проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування" 03 лютого 2020 року профорієнтаційна група Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету у складі Погребенник І.Л. та Швець А.В. провела у ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів м.Чернівці профорієнтаційне тренінгове заняття "Моя майбутня професія". Здобувачі освіти 10-х класів поповнювали знання про світ професій, виділяли професійні якості людини, що забезпечують її успішність у житті, та особисті якості, що перешкоджають ефективності її професійної діяльності, адже розуміння таких ключових понять відіграє важливу роль при виборі майбутньої професії.

Наприкінці тренінгу здобувачі освіти познайомилися з "формулою вибору професії": класичними "я-хочу", "я-можу", "я-треба", де останнє - це потреба ринку праці в конкретній професії.

В останні роки в Україні катастрофічно не вистачає саме робітничих професій. Тому задля їх популяризації тренінг завершився майстер-класом, проведеним здобувачами освіти Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ.

 

Фото:

 

Переглядів: 9 | Додав: vshadm1005 | Дата: 05.02.2020

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей під час пожеж, а також з метою навчання діям у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, 31 січня 2020 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся навчальний тренінг з евакуації на випадок пожежі або іншої надзвичайної ситуації.

Після включення звукового оповіщення (три довгих дзвінки), яке сповістило учасників освітнього процесу про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації з приміщень училища, здобувачі освіти у супроводі педагогічних працівників організовано пересувалися до евакуаційних виходів, а далі - до спеціально визначеного місця. Педагоги повідомили директора училища про кількість евакуйованих здобувачів освіти.

Навчальна евакуація проводилася у супроводі інспекторського складу Першого Державного пожежно-рятувального загону Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій Чернівецької області, представники якого підбили підсумки та наголосили, що заходи з відпрацювання планів евакуації із навчальних закладів є дієвим засобом підготовки учасників освітнього процесу до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в училищі. Адже у разі виникнення надзвичайної ситуації дітей охоплює страх та паніка, а якщо вони знатимуть, як правильно діяти, це допоможе їм врятуватися.

 

Фото:

 

Переглядів: 5 | Додав: vshadm1005 | Дата: 05.02.2020

1 2 3 ... 35 36 »