З нагоди Всесвітнього дня вишиванки 16 травня 2019 року на Соборній площі м. Чернівці відбувся флешмоб "Вишиванка - одяг вільних". В рамках заходу, учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ взяли участь у вшануванні пам'яті жертв політичних репресій.

На завершення всі учасники флешмобу сформували коло та заспівали гімн держави на підтримку політв'язнів.

 

Фото:

 

Переглядів: 16 | Додав: vshadm1005 | Дата: 16.05.2019

15 травня 2019 року учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ взяли участь у квесті серед лідерів учнівського самоврядування "Любов до Батьківщини", який відбувся на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

Учні об'єднувалися у команди: "Синіх" та "Жовтих", де учасники за допомогою маршрутного листа мали змогу пройти 8 станцій, тематикою яких були моральні та духовні цінності, патріотизм. Перемогла команда "Жовтих", учасницею якої була наша учениця Чувік Юстина.

По завершенню квесту гості були запрошені на театралізовану постановку на основі Божих заповідей "Шануй батька і Бога, буде тобі скрізь дорога".

 

Фото:

 

Переглядів: 19 | Додав: vshadm1005 | Дата: 16.05.2019

Мама - перше слово. Мама - одна з найдорожчих у світі. Мама - людина, яка завжди буде у твоєму серці. Мама - жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає. Мама - та, яка дала життя.

14 травня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ учнями групи ККн918 під керівництвом класного керівника Токарюк Марини Корнеліївни проведено відкриту виховну годину на тему: "Мама - ангел на землі...".

Родзинкою заходу був представлений учнями "Театр тіней", учасники якого продемонстрували роль матері в житті кожного з нас.

День матері - це ще один привід сказати своїй матусі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю.

Слова вдячності мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний... Просто підтримуйте її своїми компліментами і посмішками. Обніміть її міцно і скажіть: "Мамо, я дякую тобі!"

 

Фото:

 

Переглядів: 27 | Додав: vshadm1005 | Дата: 16.05.2019

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2019 рік та з метою популяризації і підняття престижності робітничих професій серед здобувачів загальної середньої освіти та населення 14 травня 2019 року Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ взяло участь у Ярмарку робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який проходив в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

 

Фото:

 

Переглядів: 28 | Додав: vshadm1005 | Дата: 16.05.2019

11 травня 2019 року команда Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету під керівництвом Токарюк М.К. та Кочурки С.О. взяла участь у ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я", який відбувся на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини".

Команда Училища гідно представила літературно-музично-спортивні міні-композиції, спрямовані на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих, а також презентувала виставку плакатів та світлин під лозунгом "Твоє здоров'я у твоїх руках".

Ми обираємо здоров'я, а ти?

 

Фото:

 

Переглядів: 17 | Додав: vshadm1005 | Дата: 15.05.2019

Переглядів: 27 | Додав: vshadm1005 | Дата: 25.04.2019

26 квітня виповнюється 33 річниця з дня аварії на Чорнобильскій АЕС. Чорнобиль - це трагедія усього людства. Пройнявшись цією темою, учні групи КнК9-18 та класний керівник Г.М. Корбут провели годину спілкування "Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?".

Сигнал тривоги, який пролунав мирної ночі на Чорнобильській АЕС, став грізним попередженням людству про те, що колосальна енергія, укладена в атомі, не знає кордонів, що без належного контролю над нею може постати питання про існування людства.

26 квітня - це день, коли природа зробила нам застереження: люди, не будьте байдужими, жорстокими, безпечними, пам'ятайте, що доля планети, доля всього людства, наше з вами майбутнє у наших руках.

 

Фото:

 

Переглядів: 32 | Додав: vshadm1005 | Дата: 25.04.2019

З метою вдосконалення умінь і навичок учнів з професії "Кухар" в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся майстер-клас, який провів шеф-кухар ресторану "Чернівці" Ігор Місевич.

Учні мали можливість побачити нові технології, які використовуються під час приготування страв з м'яса, підбору соусів та сучасну подачу.

 

Фото:

 

Переглядів: 25 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.04.2019

19 квітня 2019 року Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету організувало весняну зустріч з майбутніми абітурієнтами - День гостинності.

У рамках заходу гостям представили виставку-презентацію писанок, великодніх рушників та провели майстер-клас з розпису писанок, котрий організували учні групи КнК918.

Учні училища, котрі здобувають професію офіціанта, провели майстер-клас по складанню серветок складним і комбінованим способами, представили авторські прийоми та продемонстрували креативний підхід до сервірування столів, підготувавши кілька варіантів сервірування великоднього столу.

Юні кондитери розповіли гостям про пасхальні солодкі вподобання багатьох країн світу та представили тематичні кондитерські вироби з різних видів тіста. Особливу цікавість глядачів здобула експозиція картин з мастики, шоколаду та солоного тіста.

Кухарі підготували для гостей виставку-презентацію великодніх страв та розповіли про гастрономічні вподобання різних країн світу, а також організували майстер-класи з приготування млинців та холодних закусок.

Посмакувати ласощами та відчути святкову атмосферу міг кожен, адже гості власноруч розмальовували писанки та готували млинці. Тепер, сповненим натхненням та з радісними думками, можна зустрічати Великдень.

 

Фото:

 

Переглядів: 32 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.04.2019

В рамках декади з професій "Кондитер", "Офіціант", "Бармен" та з метою обміну досвідом, розвитку творчої активності учнів 16 квітня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся майстер-клас з виготовлення цукерок ручної роботи, який провела майстер виробничого навчання Швець Надія Михайлівна.

Шоколад - кондитерський виріб на основі масла какао, що є продуктом переробки какао-бобів - насіння шоколадного дерева, багатих теоброміном і кофеїном. Цукерки ручної роботи - це неймовірно смачний витвір мистецтва, - найсмачніші ласощі, а також оригінальний подарунок для рідних і друзів.

 

Фото:

 

Переглядів: 30 | Додав: vshadm1005 | Дата: 19.04.2019

1 2 3 ... 27 28 »