Відповідно до Протоколу № 2 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.02.2020 "Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Чернівецької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV", Центр якості освіти інформує про наступне:
  • станом на 18.02.2020 у світі зареєстровано 73335 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1873 - летальні, одужало - 12842 осіб;
  • різке зростання кількості випадків пов'язано із новим методом діагностики захворювання, який почали використовувати у провінції Хубей. Цей метод, окрім лабораторних досліджень та характерних симптомів, передбачає використання комп'ютерної томографії легень для виявлення симптомів пневмонії, викликаної новим коронавірусом;
  • 80% усіх випадків COVID-19 зафіксовано в одній провінції Китаю - Хубей; за межами Китаю зафіксовано 455 випадків у 24 країнах світу.
Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є лихоманка, ускладнене дихання, кашель, нежить, біль у горлі, головний біль. Вірус провокує у інфікованих людей розвиток пневмонії.

З метою профілактики коронавірусу Всесвітня організація охорони здоров'я розробила наступні рекомендації:
  • часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й ускладнене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.
У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

Переглядів: 14 | Додав: vshadm1005 | Дата: 11.03.2020

Переглядів: 8 | Додав: vshadm1005 | Дата: 06.03.2020

Керівник фізичного виховання ЧВКУ КНТЕУ Кочурка С.О. взяв участь у засіданні круглого столу "Підготовка до здачі нормативів з фізичної підготовленості та стан здоров'я студентів", який відбувся в Київському національному торговельно-економічному університеті.

У роботі круглого столу взяли участь представники кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти м.Києва, Вінницького, Ужгородського, Житомирського, Одеського, Харківського торговельно-економічних коледжів, Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ та Харківського інституту фінансів, Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Метою даного заходу є вдосконалення форм та методів викладання фізичного виховання і розвиток фізичної підготовленості студентів. Були обговорені такі теми, як фізична підготовка студентської молоді, участь студентів у XV літній Універсіаді України, а також затвердженне Положення Студентських ігор співдружності КНТЕУ на призи ректора Анатолія Антоновича Мазаракі.

Начальник Київського міського відділення КФВС МОН, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Ілліч Бобровник у своєму виступі акцентував увагу, що фізична підготовленість та стан здоров'я молоді, а також розвиток спортивної культури є важливою складовою успішного майбутнього держави.

Загалом, зустріч круглого столу була досить плідною, обговорено безліч питань, які тим чи іншим чином стосуються розвитку фізичного виховання та спорту в системі освіти.

Щиро вдячні ректору Київського національного торговельно-економічного університету Анатолію Мазаракі за запрошення на круглий стіл.

 

Фото:

 

Переглядів: 11 | Додав: vshadm1005 | Дата: 05.03.2020

Проведення профорієнтаційної роботи Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ спрямовано на засвоєння майбутніми вступниками знань про умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій та шляхи їх розвитку.

Завдання профорієнтаційної роботи полягає в ознайомленні здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти з професіями та формуванні вміння співставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії.

Саме тому, 03 березня 2020 року агітбригада ЧВКУ КНТЕУ провела профорієнтаційну роботу в ЗЗСО с.Сучевени Чернівецької області. Здобувачі освіти училища провели майстер-класи для бажаючих здобути робітничі професії "Офіціант", "Кухар", "Бармен", "Кондитер".

Під час профорієнтації майстри виробничого навчання Скрипник А.А. та Кознюк О.М. розповіли майбутнім вступникам про можливі помилки при виборі професії: поділ професій на "престижні" й "непрестижні", ототожнення навчального предмету з професією, перенесення ставлення до людини - представника професії на саму професію, вибір професії під чиїмось впливом та застарілі уявлення про характер праці у сфері ресторанного обслуговування.

 

Фото:

 

Переглядів: 14 | Додав: vshadm1005 | Дата: 03.03.2020

Відповідно до листа НМЦ ПТО у Чернівецькій області від 27.01.2020 № 36 "Про проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування" 02 березня 2020 року профорієнтаційна група Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету у складі Погребенник І.Л. та Швець А.В. провела серед здобувачів освіти школи № 28 м.Чернівці тренінгове заняття "Моя майбутня професія".

Тренери поповнили знання дітей про світ професій, їхні плюси та мінуси, допомогли виділити професійні якості людини, що забезпечують її успішність, та особисті якості, що перешкоджають ефективності її професійної діяльності. Також здобувачі освіти "приміряли" на себе різні професії, демонструючи їх за допомогою міміки та жестів. Наприкінці тренінгу здобувачі освіти познайомилися з "формулою вибору професії": "я-хочу" (інтереси, схильності), "я-можу" (здібності фізичні, розумові та психологічні), "я-треба" (потреба ринку праці в конкретній професії).

З метою популяризації робітничих професій здобувач освіти групи ОБ1119 Карвацький Дмитро провів майстер-клас зі складання серветок та за допомогою віртуальної екскурсії познайомив усіх присутніх з Чернівецьким вищим комерційним училищем Київського національного торговельно-економічного університету та професіями, що здобуваються в цьому освітньому закладі.

 

Фото:

 

Переглядів: 15 | Додав: vshadm1005 | Дата: 03.03.2020

За сприяння Чернівецького обласного центру зайнятості та його Кіцманської філії 27 лютого 2020 року агітбригада Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відвідала профорієнтаційний захід "День кар'єри" та провела майстер-класи робітничих професій "Кухар", "Офіціант", "Кондитер", "Бармен".

Гостям заходу, а це 130 здобувачам освіти сіл Неполоківці, Оршівці, Реваківці, що належать до Неполовецької ОТГ, пропонували "приміряти на себе" робітничі професії: насмажити налисники з різних видів тіста, скласти їх різними способами, використовуючи різноманітні начинки. Розкрити творчий потенціал гостей намагалися юні офіціанти, демонструючи складання полотняних серветок у формі лебедя, квітки, зірки. Сформувати прикраси з мастики та солоного тіста для кондитерських виробів пробували гості заходу за допомогою кондитерів. Юні кухарі навчали викладати картини з круп.

Здобувач освіти училища Злей Роман, учасник Міжнародного конкурсу інноваційних ресторанних технологій "BestCookFest-2019", підготував для гостей майстер-клас по приготуванню теплого салату "Тайський".

Головні здобутки гостей профорієнтаційного заходу "День кар'єри" - отриманий досвід, нові знання про робітничі професії, розширення професійного кругозору та незабутні враження.

Проведення таких заходів створює сприятливі умови для формування в майбутніх випускники ЗЗСО орієнтації на той чи інший вид майбутньої професійної діяльності. Майбутні абітурієнти потребують додаткової підтримки та допомоги в питаннях визначення свого життєвого шляху та вибору професії.

 

Фото:

 

Переглядів: 15 | Додав: vshadm1005 | Дата: 03.03.2020

Фізична культура - складова частина загальної культури, що спрямована на зміцнення здоров'я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного виховання особистості. 25 лютого 2020 року саме такі здібності розвивалися під час уроку з фізичної культури зі здобувачами освіти групи КОБ916(2).

Викладач Кочурка С.О. вдало підібрав вправи та на належному методичному рівні застосовував їх зі здобувачами освіти. Під час уроку здобувачі освіти вдосконалювали техніку передачі м'яча двома руками (зверху та знизу). Також застосовувалися вправи, які сприяли розвитку координації рухів та силових якостей.

 

Фото:

 

Переглядів: 15 | Додав: vshadm1005 | Дата: 03.03.2020

Відповідно до листа НМЦ ПТО у Чернівецькій області від 27.01.2020 № 36 "Про проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування" 25 лютого 2020 року профорієнтаційна група Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету у складі Погребенник І.Л. та Швець А.В. провела серед здобувачів освіти школи № 8 м.Чернівці тренінгове заняття "Моє майбутнє у моїх руках".

Тренінг розпочався вправою "Знайомство", під час якої здобувачі освіти з'ясовували, чи всі люди повинні працювати та чи варто обирати вид діяльності на власний смак.

Під час вправ "Потрібні спеціалісти" та "Оптимісти і скептики" учасники тренінгу поповнили знання про світ професій, їхні плюси та мінуси. Під час останнього завдання здобувачі освіти самостійно виділяли професійні якості людини, що забезпечують її успішність, та особисті якості, що перешкоджають ефективності її професійної діяльності.

Окремої уваги заслуговує вправа "Театральна вітальня", під час якої здобувачі освіти "приміряли" різні професії, демонструючи їх за допомогою міміки та жестів.

Наприкінці тренінгу здобувачі освіти познайомилися з "формулою вибору професії": класичними "я-хочу", "я-можу", "я-треба", де останнє - це потреба ринку праці в конкретній професії.

В останні роки в Україні катастрофічно не вистачає саме робітничих професій. Тому задля їх популяризації тренінг завершився майстер-класом зі складання серветок, який провів здобувач освіти групи ОБ1119 Карвацький Дмитро.

 

Фото:

 

Переглядів: 13 | Додав: vshadm1005 | Дата: 03.03.2020

Події 18-21 лютого 2014 року стали трагічною сторінкою в сучасній історії України. Розстріл "Небесної сотні" став кульмінацією у протистоянні між євромайданівцями та тодішньою владою. З нагоди відзначення роковин пам'яті тих подій 21 лютого 2020 року в Києві на базі Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбулася міжвузівська студентська конференція "З історії студентського руху нашого краю". Тематика конференції охоплювала не лише події Євромайдану, але студентський рух на теренах сучасної України загалом.

Учасниками конференції стали здобувачі освіти ЧВКУ КНТЕУ Кричун Ксенія та Біблюк Богдана, які під керівництвом викладача суспільних дисциплін, кандидата історичних наук П'ятничука Т.І. підготували доповіді та презентації на теми: "Повсякденне життя студентів Чернівецького університету в Румунський період" (Кричун Ксенія), "Участь студентів Буковини в подіях Євромайдану" (Біблюк Богдана).

По завершенню конференції всі учасники були нагородженні іменними грамотами та подарунками.

 

Фото:

 

Переглядів: 14 | Додав: vshadm1005 | Дата: 03.03.2020

22 лютого 2020 року здобувачі освіти Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" в номінаціях "Літературна творчість" та "Театральне мистецтво", під керівництвом викладачів Погребенник І.Л. та Токарюк М.К., що відбувся у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання "Юність Буковини".

Номінацію "Літературна творчість" гідно представляла Чувік Юстина із баладою Т.Г. Шевченка "Тополя". У номінації "Театральне мистецтво" колектив "Creative cooks" продемонстрував глядачам театр тіней - "Життя коротке. Не втрачайте часу!", в якому протягом 10 хвилин розкривається швидкоплинне життя людини, яскраві моменти, над якими ми часто не замислюємося.

Щиро дякуємо здобувачам освіти групи ККн918 за гідне представлення Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ. Бажаємо яскравих успіхів і творчих перемог, а кожен день нехай дарує нові відкриття і звершення!

 

Фото:

 

Переглядів: 15 | Додав: vshadm1005 | Дата: 25.02.2020

1 2 3 ... 37 38 »