Гаврилюк Марина Миколаївна,
старший майстер

викладач спецдисциплін

"спеціаліст ІІ категорії"

Водянка Віра Романівна,
методист училища

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін
кандидат наук

"спеціаліст вищої категорії"

Ващенко Марина Валеріївна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист"

Белан Марія Іванівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист",
нагороджена знаком "Відмінник освіти України"

Горук Інесса Радувна,
голова профкому

викладач спецдисциплін

переможець обласного етапу конкурсу
фахової майстерності серед майстрів виробничого
навчання з професії "Кухар"

Гуцул Інна Петрівна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії"

Лелюк Оксана Василівна,

викладач географії та спецдисциплін


Дожук Іванна Степанівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст ІІ категорії"

Долгорук Алла Василівна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

"спеціаліст І категорії"

Козьма Оксана Аурелівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії"

Корбут Ганна Михайлівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист",
нагороджена знаком "Відмінник освіти України",
знаком "Василь Сухомлинський"

Нагорна Вікторія Олександрівна,
секретар навчальної частини

викладач загальноосвітніх дисциплін

Кочубей Микола Володимирович,

викладач фізкультури

"спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист",
нагороджений знаком "Відмінник освіти України",
знаком "Софія Русова", Олімпійським орденом,
орденом "За розбудову України",
відзнакою "Почесний працівник фізичної культури
і спорту України",
призер конкурсу "Вчитель року - 2001"

Кочурка Сергій Олександрович,

викладач фізкультури

Мазуренко Валерій Васильович,

викладач загальноосвітніх дисциплін

Мартинюк Веронія Адамівна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін
кандидат наук

доцент кафедри сучасних європейських мов,
лауреат премії імені Юрія Федьковича,
нагороджена знаком "Відмінник освіти України"

Микитюк Світлана Миколаївна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист",
нагороджена знаком "Відмінник освіти України",
знаком "Василь Сухомлинський"

Реус Марія Петрівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії",
нагороджена знаком "Відмінник освіти України"

Савка Олег Орестович,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

"спеціаліст ІІ категорії"

Сайко Михайло Миколайович,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін
кандидат наук

Самборська Людмила Іванівна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

"спеціаліст І категорії"

Тимчук Тетяна Василівна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

Тижненко Тетяна Григорівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії",
нагороджена медаллю "Ветеран праці"

Федорович Клавдія Карлівна,

викладач спецдисциплін

"спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист",
лауреат премії ім. О.Поповича,
нагороджена знаком "Відмінник освіти України",
почесною відзнакою "За сумлінну працю"

Шевчук Володимир Вікторович,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін

Штаєр Ірена Любомирівна,

викладач загальноосвітніх та спецдисциплін
кандидат наук

Швець Альона Володимирівна,
практичний психолог

викладач спецдисциплін