Головна » 2017 » Лютий » 23 » 14 лютого - День святого Валентина
09:55
14 лютого - День святого Валентина
Будь-яка любов хоче бути вічною…


До вічності спробували доторкнутись учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ, організувавши у навчальному закладі святкування Дня закоханих 14 лютого 2017 року.

Впродовж усього дня працювала пошта Святого Валентина. На великій перерві відбувся майстер-клас з оздоблення пряників, який провели учні, що навчаються за професією "Кондитер", під керівництвом викладача спецдисциплін Ганни Михайлівни Корбут. Кожен учень міг особисто спробувати себе у ролі кондитера та власноруч виготовити солодку валентинку для коханої людини.

Після пар для учнів відкрилися двері училищного РАЦСу - закохані пари могли поєднати свої серця іменем Кохання та, як свідчення цього, отримати свідоцтва.

Учні групи ТТ 16 та КК 9-15 взяли участь у кулінарному марафоні з приготування фруктово-овочевих десертів "Закохуйся любко, я - кращий!" та вікторині "Афродизіаки в сучасній кулінарії", що відбулися в рамках молодіжної вечірки до Дня закоханих, організованій відділом документів з економічних, технічних та природничих наук Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка.

Разом з учнями заходи відвідали бібліотекар училища Людмила Михайлівна Пісаренко та майстер виробничого навчання Галина Андріївна Булега, яка також була членом журі кулінарного марафону.

За підсумками марафону та вікторини учні були нагороджені заохочувальними призами та отримали звання "Майстер десерту. Залюбки, кохана!"

 

Фото:

 

Переглядів: 205 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0