Головна » 2017 » Січень » 25
19 січня 2017 року сім'я Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету традиційно завершила святкування циклу новорічно-різдвяних свят.

Вранці відбулася загальноучилищна лінійка, під час якої духовний наставник навчального закладу отець Василь провів обряд освячення води і привітав педагогічний та учнівський колективи зі святами.

У позаурочний час пройшов фольклорний фестиваль. Дійство розгорталось у світлиці матері та доньки, які, за сценарієм, вперше відзначали новорічно-різдвяні свята без батька, якого призвали на службу в АТО. Надвечір на Йордана прийшов довгоочікуваний лист від батька. Натхненні його змістом, дівчата одразу вирішили написати лист-відповідь та розповісти, як же минули їх свята… Таким чином гості свята могли знову поринути у теплу атмосферу Різдва, заспівати традиційні колядки, гучно та весело відгуляти з Меланією та Василем, нащедрувати один одному щасливого нового року…

 

Фото:

 

Переглядів: 136 | Додав: vshadm1005 | Дата: 25.01.2017

18 січня 2017 року відбувся відкритий урок з предмету "Професійна етика та психологія" на тему: "Комунікативні бар'єри та способи їх подолання", який підготувала і провела Швець Альона Володимирівна. Викладач обрала нетрадиційну форму - урок засвоєння нових знань з елементами тренінгу.

Мета уроку: ознайомити учнів з поняттям "комунікативні бар'єри"; вивчити види комунікативних бар'єрів, причини їх виникнення та способи подолання; запобігати виникненню ситуацій непорозуміння при обслуговуванні відвідувачів в закладах ресторанного господарства; розвивати логічне мислення, комунікативну компетентність та навички ефективного слухання.

Для проведення уроку викладач використала роздатковий матеріал (таблиці, опорні конспекти), мультимедійну презентацію. У ході роботи були представлені такі інтерактивні вправи, як "Знайомство", "Повідомлення", "Чарівні окуляри", "Зворотній зв'язок".

 

Фото:

 

Переглядів: 122 | Додав: vshadm1005 | Дата: 25.01.2017