Головна » 2017 » Лютий » 10
Лицарство Крут! О, нам вас не забути.
Ваш чуєм зов - невтомно далі йти!


Саме цей епіграф став основоположним для діалогу, який відбувся 26 січня 2017 року, між учнями Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ та викладачем історії Сайком М.М.

Учасники зустрічі пригадали події, що передували бою під Крутами, за допомогою презентації, карт та схем поринули в саму атмосферу бою та спробували визначити, які уроки може винести українська нація з цих подій.

Урок 1 - створити державу неможливо без належним чином підготовленої армії.

Урок 2 - завжди треба бути готовим до підступів сусідів.

Наприкінці учні вшанували пам'ять загиблих під Крутами виконанням поезій та хвилиною мовчання.

 
В день Соборності і Злуки,
З Заходу на Схід
Всі візьмемося за руки,
Бо один ми рід...

Сьогодні ці слова звучать особливо актуально. Саме тому до спілкування учнів та Сайка М.М. приєднався викладач правознавства Погребенник В.В., який виступив перед учнями з лекцією, у ході якої продемонстрував фільм "Україна Соборна" та залучив присутніх до обговорення таких важливих понять, як єдність, злука, братерство…

 

Фото:

 

Переглядів: 135 | Додав: vshadm1005 | Дата: 10.02.2017

Впровадження нетрадиційних форм проведення уроків англійської мови за професійним спрямуванням у системі ПТНЗ має велике значення на сучасному етапі розвитку професійної освіти. Педагогічна наука і освітянська практика довели, що саме нестандартні уроки є важливим чинником пришвидшеного вивчення англійської мови, кращого сприйняття іншомовного матеріалу, що створює передумови для успішного формування фахівця нового типу.

Керівництво ЧВКУ КНТЕУ приділяє величезну увагу якості викладання іноземних мов в училищі. Викладачі-предметники намагаються, щоб кожне іншомовне заняття було святом, інноваційним відкриттям. Саме на такому уроці побували викладачі нашого училища. У лютому к.п.н., доц. Мартинюк В.А. провела відкритий англомовний урок на тему "МІЖНАРОДНА КУХНЯ" у групі ТТ-16. Учні змагалися у квестах, вправлялися у діалогах, виконували різноманітні куховарські операції, працювали з аутентичною літературою з кулінарії, презентували гастрономічні особливості страв міжнародної кухні.

Кульмінаційним етапом стало виконання гімну професії, написаного спеціально для відкритого уроку.
COOKING SONG
I am cooking, I am cooking,
Future sous chef, you can say...
I am boiling, poаching, frying,
It's my major, it's my way.

Я тушкую, запікаю,
Я чаклую, я творю…
Я готую-куховарю,
Цю роботу я люблю.
Нетрадиційний урок - експериментальна форма опрацювання матеріалу. Педагог краще знає свою аудиторію, йому простіше вибрати особливий підхід до кожного зі своїх учнів. Як правило, такі уроки розробляють учителі, які, по суті своїй, є новаторами. Для нетрадиційних уроків немає методичних посібників і докладних рекомендацій. Педагог сам створює завершений образ уроку, адже зобов'язаний прорахувати ефективність кожного фрагмента у тимчасовому відрізку. Тому досвідчений учитель контролює і високо цінує кожну хвилину, кожен крок, відведений на опрацювання обраної теми в експериментальному ключі.

Вітаємо учнів групи ТТ-16 та їхнього викладача Мартинюк В.А. з успішною презентацією нових підходів до вивчення іноземних мов. У народі кажуть, що апетит приходить під час вживання їжі. Бажаємо вам, щоб "голод до учіння" завжди супроводжував вас і надихав на нові успішні експерименти. BON APPETIT!

 

Фото:

 

Переглядів: 134 | Додав: vshadm1005 | Дата: 10.02.2017