Головна » 2017 » Лютий » 23
17 лютого 2017 року колектив Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відсвяткував свою 76 річницю!

Представники учнівського самоврядування організували справжнє свято. Цього дня педагоги мали можливість відпочити від щоденної праці, пригадати свої молоді роки, коли самі ще сиділи за партами, передавши естафету викладання учням. Діти мали можливість спробувати на смак не лише учительський хліб, а відчути тягар посади представників адміністрації училища.

Впродовж дня в актовій залі працювала селфі-зона з фотографом на тлі стіннівок під девізом "Я пишаюсь, що є частиною сім'ї ЧВКУ КНТЕУ". У бібліотеці училища було представлено книжкову виставку "З історії ЧВКУ КНТЕУ…".

Після пар учні підготували для колективу училища невелику святкову програму - відеоролики, презентацію, вокальні номери, історичну довідку, добірку фотографій… Найприємніше було чути з дитячих вуст, що ЧВКУ КНТЕУ - це …

- будинок, в якому всім нам спокійно, тепло і затишно, як у батьківській хаті…
- місце, де люблять і поважають кожного, незалежно від успіхів і досягнень, тільки за те, що він - ЛЮДИНА,
- співдружність дітей і дорослих: учнів, педагогів та батьків,
- кузня знань і майстерня духовного виховання, де дитину оточують краса, пошук, фантазія, творчість, натхнення,
- пошук сенсу життя, професійного самовизначення; пошук ідеалів добра, любові, правди і краси,
- місце, де вчаться бути щасливими, здобуваючи знання, осягаючи закони природи і суспільства,
- піднесений дух, мрія, ідея…

 
З ювілеєм тебе, рідне училище!
З ювілеєм вас, дорогі педагоги!

 

Фото:

 

Переглядів: 128 | Додав: vshadm1005 | Дата: 23.02.2017

Мамо, я не вернусь,
Я до кінця тут буду,
В моїх роздертих грудях час зупиняє плин...


20 лютого 2017 року колектив Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні. Вранці відбулась загальноучилищна траурна лінійка, на ІІ парі пройшов єдиний урок на тему "Мені болить моя країна", у ході якого учні через кліп телеканалу ТСН пригадали події 18-20 лютого 2014 року, подивились відеопроект "Небесні діти", обговорили причини та наслідки подій на Майдані, переглянули соціальний ролик "Мені болить моя країна…" та вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Бібліотекарем училища було підготовлено книжкову виставку "Слово про Героїв…".

 

Фото:

 

Переглядів: 123 | Додав: vshadm1005 | Дата: 23.02.2017

21 лютого 2017 року педагогічні працівники Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ - майстер виробничого навчання Галина Андріївна Булега та практичний психолог Альона Володимирівна Швець провели профорієнтаційну роботу (словесну та мультимедійну презентацію навчального закладу, роздали агітаційні матеріали) у Новоселицькому районному центрі зайнятості.

 

Фото:

 

Переглядів: 119 | Додав: vshadm1005 | Дата: 23.02.2017

З метою зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності, утвердження державності української мови, збереження національної культури і традицій, з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулися:

- "диктант єдності" "Україна - наша земля, наша Батьківщина» у групі ІІ курсу,
- загальноучилищний флеш-моб "Мені болить моя країна",
- виховні години у групах "Нове життя нового прагне слова",
- літературна виставка у бібліотеці училища.

 

Фото:

 

Переглядів: 148 | Додав: vshadm1005 | Дата: 23.02.2017

Будь-яка любов хоче бути вічною…


До вічності спробували доторкнутись учні Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ, організувавши у навчальному закладі святкування Дня закоханих 14 лютого 2017 року.

Впродовж усього дня працювала пошта Святого Валентина. На великій перерві відбувся майстер-клас з оздоблення пряників, який провели учні, що навчаються за професією "Кондитер", під керівництвом викладача спецдисциплін Ганни Михайлівни Корбут. Кожен учень міг особисто спробувати себе у ролі кондитера та власноруч виготовити солодку валентинку для коханої людини.

Після пар для учнів відкрилися двері училищного РАЦСу - закохані пари могли поєднати свої серця іменем Кохання та, як свідчення цього, отримати свідоцтва.

Учні групи ТТ 16 та КК 9-15 взяли участь у кулінарному марафоні з приготування фруктово-овочевих десертів "Закохуйся любко, я - кращий!" та вікторині "Афродизіаки в сучасній кулінарії", що відбулися в рамках молодіжної вечірки до Дня закоханих, організованій відділом документів з економічних, технічних та природничих наук Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка.

Разом з учнями заходи відвідали бібліотекар училища Людмила Михайлівна Пісаренко та майстер виробничого навчання Галина Андріївна Булега, яка також була членом журі кулінарного марафону.

За підсумками марафону та вікторини учні були нагороджені заохочувальними призами та отримали звання "Майстер десерту. Залюбки, кохана!"

 

Фото:

 

Переглядів: 204 | Додав: vshadm1005 | Дата: 23.02.2017