Головна » 2017 » Березень » 22
17 березня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся профорієнтаційний захід з професії "Кухар" для майбутніх абітурієнтів - учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

У рамках заходу відбулися майстер-класи з приготування салатів від учениці Вікторії Ришку, з виготовлення картин з круп від учнів групи КК 9-15, а також виставка карвінгу.

Дякуємо всім, хто завітав на наше свято! Чекаємо вас знову!

 

Фото:

 

Переглядів: 141 | Додав: vshadm1005 | Дата: 22.03.2017

З метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя 16 березня 2017 року викладачами фізичного виховання Кочуркою С.О. та Кочубеєм М.В. в спортивному залі Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ було проведено традиційне спортивно-художнє свято "Міс краса і спорт ЧВКУ КНТЕУ - 2017".

У конкурсній програмі були представлені наступні номінації: "Міс сила", "Міс влучність", "Міс спритність". Також команди учасниць змагались за найкраще виконання спортивного танцю.

У загальному командному заліку місця розподілились наступним чином:

I місце - група КОБ 9-16(1),
II місце - група КОБ 9-15(1),
III місце - група КК 9-16(2).

У номінаціях переможницями стали:

"Міс сила" - учениця групи КнК 9-15 Радашко Наталя,
"Міс влучність" - учениця групи КК 9-16(2) Тимуш Валерія,
"Міс спритність" - учениця групи КОБ 9-15(1) Грицюк Андріана.

Найкращим визнано танець переможців спортивно-художнього свята - групи КОБ 9-16(1).

 

Фото:

 

Переглядів: 184 | Додав: vshadm1005 | Дата: 22.03.2017

На виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17 "Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921" та з метою вшанування традицій боротьби за соборність і незалежність України, військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, виховання патріотизму та підвищення інтересу учнів до історії України 15 березня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулася учнівська наукова конференція під загальною назвою "Діяльність Української Центральної Ради. Проблеми і здобутки".

Вступне слово взяв викладач історії, кандидат історичних наук Сайко М.М.

Учні провели грунтовну пошукову роботу і, як результат, виступили з доповідями на теми: "Історія виникнення Центральної Ради", "Персоналії ЦР - М.С.Грушевський", "Проблеми соборності українських земель у добу ЦР", "Державотворчі процеси в Україні в часи Української революції", "Історичні паралелі в минуле: проголошення Донецько-Криворізької Республіки", "Нестор Махно - перший серед рівних".

Підвела підсумки конференції учениця Ганкевич Ю. з доповіддю "Діяльність Центральної ради: успіхи і прорахунки".

Конференція завершилась переглядом відеофрагменту "Національна демократична революція".

 

Фото:

 

Переглядів: 170 | Додав: vshadm1005 | Дата: 22.03.2017

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 № 1822-VIII "Про встановлення Дня українського добровольця", з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнів, посилення уваги і турботи до учасників добровольчих батальйонів у Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відзначили День українського добровольця.

13 березня відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам, у ході яких педагоги, учні та гості поіменно вшанували батьків учнів та випускників училища - учасників АТО, пом'янули хвилиною мовчання загиблих у антитерористичній операції на Сході України героїв.

14 березня відбувся позаурочний виховний захід "З Україною в серці", метою якого було формувати розуміння, що майбутнє нашої держави залежить від внеску кожного у процес її розвитку і зміцнення; розвивати в учнів повагу до державних символів України, бажання бути корисним своїй державі; виховувати любов і шану до культури і традицій українського народу, зміцнювати патріотичний дух учнів.

14 березня відбулась благодійна акція "Вони там за нас, а ми тут за них" з виготовлення смаколиків для учасників АТО.

 

Фото:

 

Переглядів: 143 | Додав: vshadm1005 | Дата: 22.03.2017