Головна » 2017 » Березень » 24
17 березня 2017 року в.о. директора НМЦ ПТО в Чернівецькій області Микитюк С.М. та методист Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ Водянка В.Р. взяли участь у Всеукраїнському семінарі "Впровадження дуальної системи в професійно-технічну освіту".

Семінар відбувся на базі Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України (м. Київ). Навчальні заклади, які на сьогоднішній день сформували експериментальні майданчики щодо реалізації дуальної системи під час здобування робітничих професій, поділилися своїми досягненнями з учасниками даного семінару.

По завершенню семінару відбувся обмін досвідом роботи між директорами НМЦ ПТО різних областей та представниками училищ, зокрема міст Львова, Києва, Запоріжжя, Кривого Рогу та ін.

 

Фото:

 

Переглядів: 136 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.03.2017

Колектив Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ переконаний, що літні люди, які зазнали переслідування за часів націонал-соціалізму, відіграють важливу роль у житті суспільства. Їх життєвий досвід, спогади про пережиті роки війни можуть бути корисні для сучасного молодого покоління, тому долучився до проекту Чернівецького місцевого осередку громадської організації "Міжнародний фонд "Взаєморозуміння і толерантність"" під назвою "Покращення якості життя, розширення життєвого простору, подолання соціальної ізольованості постраждалих від нацизму" в рамках програми Всеукраїнської благодійної організації "Турбота про літніх людей в Україні".

Учні училища під керівництвом викладача-філолога Ірени Любомирівни Штаєр підготували для гостей - колишніх в'язнів концтаборів та гетто, працівників примусових робіт, жертв фашистської окупації - літературно-музичну композицію "На перехресті музи й долі..." - новий в багатьох аспектах погляд на творчість генія української відродженої нації Тараса Шевченка.

Після заходу відбувся живий діалог між учнями та гостями...

 

Фото:

 

Переглядів: 111 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.03.2017

23 березня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулося засідання педагогічної ради з елементами тренінгу.

На порядок денний було винесено два питання: інформація заступника директора з навчально-виховної роботи Федосеєвої І.О. "Про реалізацію програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція"", "Суїцидальні нахили у підлітків. Розпізнати і допомогти".

Саме у ході другого питання перед педагогічними працівниками виступила практичний психолог училища Швець А.В., яка представила результати проведеного серед учнів І курсу дослідження за методиками М.Горської "Методика виявлення схильності до суїцидальної поведінки" та М.Ковальчук, М.Рожкової "Первинна діагностика для виявлення дітей "групи ризику" та виявлення акцентуацій характеру", розкрила фактори, що негативно впливають на формування особистості сучасної дитини. Зокрема найбільше цей вплив здійснюють соціальні мережі шляхом так званих "груп смерті". Альона Володимирівна ознайомила педагогів з принципом роботи таких груп, алгоритмом вербування у них підлітків та методами впливу на їх психіку.

Педагоги були об'єднані у групи. Кожна з яких отримала завдання визначити: причини, що спонукають підлітків до вчинення суїциду; ознаки, що свідчать про намір вчинити самогубство; педагогічні помилки у спілкуванні з учнями; алгоритм дій щодо профілактики суїцидальних нахилів у підлітків. Далі відбулась презентація та обговорення виконаних завдань.

Наприкінці засідання педагоги виконали вправу на визначення вміння слухати. Це була підсумкова вправа, яка показала, що ми не завжди здатні по-справжньому почути і зрозуміти співрозмовника, що інколи може мати невідворотні наслідки...

 

Фото:

 

Переглядів: 261 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.03.2017

21 березня 2017 року майстер виробничого навчання Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Галина Андріївна Булега провела профорієнтаційну роботу (словесну та мультимедійну презентацію навчального закладу, роздала агітаційні матеріали) у Герцаївському районному центрі зайнятості.

 

Фото:

 

Переглядів: 104 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.03.2017