Головна » 2017 » Квітень » 18
До Дня довкілля та напередодні Великодня у Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся День благоустрою.

Учні та колектив долучилися до озеленення території навчального закладу, упорядкування клумб, здійснили прибирання аудиторій, лабораторій та майстерень, території Училища.

 

Фото:

 

Переглядів: 120 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.04.2017

Учень Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ Репка Андрій посів ІІ місце в особистій першості та ІІІ місце в командному заліку у Всеукраїнських змаганнях серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Вітаємо!!!

 

Фото:

 

Переглядів: 119 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.04.2017

В хаті на осонні
Сяду на ослоні.
Сяду я скраєчку -
Розпишу яєчко.
Нумо, пензлик, потанцюй,
Гарно писанку малюй.
Буде небо і земля,
І ставочок, і поля.
Сильний і міцний дубок,
А на ньому - яструбок.
Буде в мене писанка
Про Вкраїну пісенька.

Мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки". Кожна писанка - це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви - усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

Традиції писати писанки вже понад 8 тис. років. Так робили наші прабабусі, бабусі, матусі, так сьогодні робимо і ми - учні та педагогічні працівники Чернівецького вищого комерційного училища! А результатом нашої спільної творчої діяльності стало Писанкове дерево, яке велично розкинуло свої віти у фойє навчального закладу.

 

Фото:

 

Переглядів: 118 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.04.2017

Великдень - це свято віри, миру, добра і любові... Саме тому благодійна організація Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ "Надія" долучилися до благодійної акції "Писанкова Україна - 2017", покликаної підтримати військовослужбовців, які захищають кордони нашої держави на Сході України. Акція організована в рамках міжнародного проекту "Барви писанки", організованої ВО "Україна - українському війську".

Зусилля представників Учнівської Ради навчального закладу були відзначені подякою волонтерської організації "Буковина - українському війську".

 

Фото:

 

Переглядів: 99 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.04.2017