Головна » 2017 » Квітень » 26
20 квітня 2017 року Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ приймало гостей з нагоди Дня відкритих дверей. Учні шкіл міста та області, батьки, роботодавці мали змогу дізнатися про особливості вступу до училища, ознайомитися з матеріально-технічною базою, умовами навчання, поспілкуватися з адміністрацією, педагогічним та учнівським колективами, отримати консультацію профільних спеціалістів щодо вибору професії.

Директор училища Микола Володимирович Кирилюк розповів про переваги навчання у нашому закладі, про перспективу подальшого працевлаштування та кар'єрного зросту, про останні здобутки учнів училища на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах професійної майстерності.

Учні та педагоги продемонструвати майбутнім абітурієнтам всі свої професійні здобутки. Відвідувачів заворожували вироби майбутніх кондитерів та кухарів - карвінг, тістечка, пряники, вироби з солоного тіста, мастики та картини з шоколаду і круп, авторські страви переможців Міжнародних конкурсів професійної майстерності. Тематичними столами були представлені професії офіціанта, бармена, агента з організації туризму - сервіровка столу, подача страв, цікаві подорожі.

Гості свята мали змогу взяти участь у майстер-класах з виготовлення картин з круп та виробів з мастики, складання серветок.

Спасибі всім учасникам та організаторам! І хоч погода була не дуже сприятливою, однак свято видалося на славу!

 

Фото:

 

Переглядів: 119 | Додав: vshadm1005 | Дата: 26.04.2017