Головна » 2017 » Травень » 18
Колектив Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ
глибоко сумує з приводу передчасної смерті учениці групи КК 9-14
Сніжани Чеботар та висловлює щирі співчуття її
рідним і близьким.

У цей скорботний час поділяємо Ваш біль.

Світла пам'ять Сніжані...
Переглядів: 106 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.05.2017

Родина, рід, які слова святі!
Вони потрібні кожному в житті,
Бо всі ми з вами гілочки на дереві,
Що вже стоїть віки.

14 та 15 травня 2017 року Світ відзначав Міжнародний день сім'ї та День матері. Саме з нагоди цих свят учні-представники Ради Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ 15 травня зініціювали проведення ярмарку.

Учні та педагоги Училища мали змогу поласувати смаколиками, які діти спільно з батьками приготували вдома - тістечка, торти, пироги, печиво, кекси, желе, соки, безалкогольні коктейлі та багато іншого.

Захід об'єднав родини навчального закладу задля спільної мети - допомогти дітям, позбавленим сімейного тепла і затишку, відчути себе потрібними хоч на один день. Частину представленої на ярмарку продукції учасники благодійної служби "Надія" спільно з головою батьківського комітету Училища відвезли до центру медичної допомоги дітям з психічними захворюваннями КУ "Чернівецька обласна психіатрична лікарня" та до Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1.

Минулої п'ятниці в Училищі сталась трагічна подія - передчасно пішла з життя учениця ІІІ курсу Сніжана Чеботар... Учнівський та педагогічний колективи вирішили вшанувати пам'ять дівчини, як заведено у нас на Буковині - частину ярмаркових виробів роздали "за поману" і замовили поминальні служби у трьох церквах міста. Усі зібрані з ярмарку гроші також підуть на допомогу родині дівчини...

 

Фото:

 

Переглядів: 112 | Додав: vshadm1005 | Дата: 18.05.2017