Головна » 2017 » Травень » 24
У вівторок, 23 травня, у Чернівцях на стадіоні "Буковина" відбулось урочисте відкриття "Фіналу чотирьох" XVІ чемпіонату України серед ВНЗ. Учні та працівники Чернівецького вищого комерційного училища прийшли підтримати команду СК "КНТЕУ-Меркурій", яка змагалася із ФК "Університет". Другий тайм завершився рівним рахунком, тож командам довелося визначати переможця у футбольній лотереї - серією пенальті. Це зробило гру напруженою та видовищною. Звичайно, у спортивних іграх мусять бути як переможці, так і переможені, але для вболівальників головне - азарт, задоволення та позитивні емоції.

 

Фото:

 

Переглядів: 97 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.05.2017

Кожної третьої суботи травня вся Україна святкує День Європи! Сьогодні сім'я Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ теж долучається до цієї традиції.

У понеділок, 22 травня 2017 року в актовій залі Училища відбувся виховний захід "Україна на шляху до Європи", у ході якого учні познайомились з історією створення Європейського Союзу, основними завданнями його діяльності. Цікаву вікторину "Що ви знаєте про країни Європи?" провела для учнів завідувач сектором Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, координатор інформаційного центру ЄС Лариса Ворнік. Завершився захід "Буковинською візитівкою", яку разом з учнями та кураторами груп підготувала викладач іноземних мов Веронія Адамівна Мартинюк, - дефіле у національних буковинських та костюмах представників держав-членів ЄС.

Також на заході була представлена виставка літератури, присвячена євроінтеграції України, "Україна - європейська держава" та виставка ляльок у національних костюмах представників країн-членів ЄС. У фойє Училища учні, які навчаються за професією "Агент з організації туризму", представили тематичну виставку "Європа - це цікаво".

Впродовж тижня у групах пройшли години спілкування на теми "Європа ближче, ніж ти думаєш" або "Європеєць - це про мене?".

Викладачі іноземних мов Інна Петрівна Гуцул і Тетяна Василівна Тимчук представили фотоколаж "Що ти знаєш про ЄвроСоюз?".

 

Фото:

 

Переглядів: 153 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.05.2017

У травні 2017 року вийшла друком монографія викладача Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ Михайла Миколайовича Сайка "Кредитні відносини і банківська справа у Стародавньому Римі".

У монографії на основі аналізу літературних, юридичних і епіграфічних джерел розкрито характерні риси кредитних відносин та специфіку банківських установ Стародавнього Риму. Значна увага приділена еволюції кредитних відносин від архаїчних часів і до кінця існування Давньоримської держави.

У монографії детально проаналізовано основні категорії кредиторів: приватні особи, держава і господарські товариства, діяльність різних категорій банкірів та основні операції, виконувані ними.
Переглядів: 111 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.05.2017