Головна » 2017 » Червень » 20
14 червня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся вебінар для вчителів іноземних мов з проблеми: "Організація навчально-виховного процесу за оновленими навчальними програмами з іноземних мов", який зініціювала С.М.Куриш, завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО, доцент.

У заході брали участь: Т.С.Богачик - заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; В.А.Гладка - доцент кафедри романської філології та перекладу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат філологічних наук; В.А.Мартинюк - викладач англійської мови Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, доцент, кандидат педагогічних наук; Н.В.Блажевська - методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО; Т.С.Вірста - методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО.

З вітальним словом звернулася до присутніх та онлайн-глядачів Тамара Богачик: "Кожний учитель повинен вибудувати власну траєкторію педагогічного зростання, щоб вдало вступити у 2017/2018 навчальний рік. Наше завдання - побудувати стратегічну модель заходів, які будуть сприяти вихованню особистості, та підвищити рівень професійної компетентності кожного педагогічного працівника". Також було сказано про підвищення рівня ефективності уроку як основної форми навчально-виховного процесу, запровадження інформаційно-комунікаційних технологій, роль тестових технологій навчання, шляхи орієнтування вчителя на підвищення фахового удосконалення.

Світлана Куриш глибоко розкрила тему "Рамка безперервного професійного розвитку учителів", де детально окреслила програму післядипломної педагогічної освіти вчителів іноземних мов, презентувала методичний посібник для вчителів-тренерів, посібник для вчителів-слухачів курсів фахового удосконалення, складові професійної діяльності вчителя, дескриптори та показники рамки професійного зростання тощо.

Питання професійного розвитку вчителя англійської мови висвітлила у своєму виступі Вероніка Мартинюк, акцентуючи увагу на інноваціях, міжнародній сертифікації ТКТ, фаховому зростанні українського вчителя англ. мови. Вероніка Адамівна познайомила онлайн-глядачів із новими змінами у програмі, проаналізувала, чим вони відрізняються від старої програми, згодом детальніше описала модулі ТКТ, на які треба звернути увагу, їхню структуру, види тощо.

17.06.2017 учителі міста та області (школи, ліцеї, гімназії, коледжі, ПТНЗ) складали міжнародний іспит з методики викладання англійської мови. Процедура екзаменування відбувалася у приміщенні Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету (регіональний представник Cambridge-club у Чернівецькій області - В.А.Мартинюк, викладач ЧВКУ КНТЕУ).

Питання фахової сертифікації учителів англ. мови вважається одним з найпріоритетніших у системі професійної освіти вчителів іноземної мови. Іспит з методики викладання англійської мови (ТКТ) розроблено Кембриджським екзаменаційним синдикатом (Велика Британія) для викладачів англійської мови як іноземної. Цей іспит був створений як тест, який навчає, тренує і контролює вчителів англійської для викладання мови за комунікативною методикою у будь-якій точці світу.

ТКТ (Teaching Knowledge Test) - тест з лінійки Кембриджських іспитів. Але це не просто один з тестів на визначення рівня володіння мовою, це спеціалізований іспит, який створений для вчителів англійської мови як іноземної. Іспит можуть складати викладачі молодшої, середньої і старшої школи. Тест перевіряє не рівень володіння англійською, а, в першу чергу, - знання методики викладання мови. Цей іспит складають ті, хто хоче підтвердити свою кваліфікацію викладача англійської мови для роботи в будь-якій країні світу.

Директор Центру сертифікації Cambridge-club Надія Приступа особисто подякувала директору ЧВКУ КНТЕУ М.В.Кирилюку за відмінний організаційний менеджмент та допомогу, надану у процесі підготовки до проведення процедури міжнародного екзаменування.

 

Фото:

 

Переглядів: 334 | Додав: vshadm1005 | Дата: 20.06.2017