Головна » 2017 » Вересень » 29
Вибір професії - одне з найважливіших рішень у житті. Професія - це в більшості випадків на все життя. Саме тому, дуже важливо зважено і з розумом підійти до вибору майбутнього фаху. Перший крок - вибір навчального закладу. Для цього, власне, кожного року і проводяться Дні відкритих дверей майже у всіх навчальних закладах України. Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету не виняток.

Головою методичної комісії економічних дисциплін, туризму і спорту Белан Марією Іванівною було розроблено і реалізовано план заходів щодо проведення Дня відкритих дверей.

28 вересня 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи пройшов День відкритих дверей в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету під гаслом "ЧВКУ КНТЕУ - крокує світом". На цей захід були запрошені учні шкіл міста Чернівців та області. Для наших юних гостей була проведена екскурсія по училищу, підготовлений та проведений майстер-клас учнем групи ТТ16 Саламандиком Максимом, учасником Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів з професії "кухар", який продемонстрував, як готується телятина "Ля-бланш". Учнями групи КОБ 915(2) під керівництвом викладачів спецпредметів Дожук І.С. та Козьмою О.А. були представлені страви країн світу. А також умілими руками випускників-професіоналів була представлена виставка-дегустація тортів і тістечок у вигляді глобусу і карти України. Школярі переглянули презентації про життя училища, про заходи, які проводяться у нашому закладі.

Кожен учасник Дня відкритих дверей мав можливість:
  • ознайомитись з професіями, по яких ведеться підготовка в училищі;
  • оглянути навчальні майстерні та аудиторії;
  • відвідати майстер-класи, виставки;
  • долучитись до виставки-дегустації борошняних кондитерських виробів;
  • отримати заряд натхнення та гарного настрою від талановитих та креативних учнів училища;
  • переконатися, що навчання в ЧВКУ КНТЕУ приносить учням задоволення та гарантує успішне кар'єрне зростання.
Ми чекаємо на вас, наші майбутні учні!
Подумайте про свою освіту, вже сьогодні!

 

Фото:

 

Переглядів: 145 | Додав: vshadm1005 | Дата: 29.09.2017