Головна » 2017 » Жовтень » 09
З метою удосконалення та розвитку Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету забезпечує міжнародну співпрацю та обмін досвідом.

В рамках такої співпраці Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету 05 жовтня 2017 року організувало зустріч із представниками Асоціації кухарів Хорватії, хорватськими кухарями категорії ХР Аленом Белічем та Оленою Волощук-Беліч.

Ален Беліч - віце-президент Асоціації кухарів Хорватії, міжнародний суддя WACS. Олена Волощук-Беліч - член Асоціації кухарів Хорватії, переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, випускниця нашого навчального закладу. Поважні гості провели для учнів училища та всіх бажаючих майстер-клас з приготування страв сучасної європейської кухні для романтичної вечері "Вечір у Парижі".

Під час майстер-класу було приготовлено крем-суфле з гарбуза з м'ясною праліною, свиняче філе в зеленій паніровці з бебі-овочами під винним соусом, туй з карамельним морозивом та фламбованими фруктами. Майстер-клас супроводжувався цінними рекомендаціями з приготування страв європейської кухні. Саме такі зустрічі для майбутніх фахівців ресторанного господарства дають поштовх розвиватися, самовдосконалюватися, досягати професійних вершин.

По завершенню майстер-класу хорватські гості вручили іменні подяки Асоціації кухарів Хорватії директору Кирилюку Миколі Володимировичу, старшому майстру Гаврилюк Марині Миколаївні, викладачам Федорович Клавдії Карлівні, Корбут Ганні Михайлівні, майстру виробничого навчання Булезі Галині Андріївні. Чернівецькому вищому комерційному училищу Київського національного торговельно-економічного університету вручили подяку за вагомий внесок і співпрацю у міжнародному розвитку професій кулінарного спрямування.

 

Фото:

 

Переглядів: 109 | Додав: vshadm1005 | Дата: 09.10.2017

Згідно плану спортивних заходів Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ 2017-2018 навчального року 03 жовтня 2017 року на стадіоні "Буковина" відбулися змагання з легкої атлетики серед учнів училища. Спортивне свято розпочалося з урочистого шикування, доповіді й оголошення плану спортивного свята. У змаганнях взяли участь 18 команд. В результаті запеклої командної боротьби визначились переможці, а місця розподілилися згідно з правилами змагань з видів легкої атлетики.

Змагання з легкої атлетики дійсно стало святом здоров'я та здорового способу життя. Учасники прагнули до високих спортивних показників, проявили свої фізичні здібності. Учні краще пізнали один одного, що сприятиме згуртуванню учнівського колективу.

 

Фото:

 

Переглядів: 93 | Додав: vshadm1005 | Дата: 09.10.2017

29 вересня 2017 року в Чернівцях відбувся перший міжрегіональний квест "СХІД - ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!". Учні Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету Рошинець Ірина, Охиндушко Олександра взяли участь в проходженні даного квесту.

Квест проводився за ініціативи та підтримки Чернівецького благодійного фонду "Нова сім'я", Координаційної ради з питань наркополітики і протидії наркоманії та її наслідків на території м.Чернівці при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради, Управління патрульної поліції м.Чернівці, Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, Служби у справах дітей, Відділу у справах сім'ї та молоді, Обласного центру з профілактики та боротьби з ВІЛ∕СНІД.

О 14:00 квест стартував на території Управління Патрульної поліції м.Чернівці. Патрульні інспектори та молодь міст Чернівців та Харкова були об'єднанні у п'ять мобільних команд, які впродовж трьох годин вирішували завдання, що за змістом відповідали прикладам складних життєвих ситуацій, у яких найчастіше опиняються молоді люди, та спільними зусиллями, покроково відтворювали алгоритм дій надання профільної допомоги.

Квест одночасно проходив у Харкові та Чернівцях в рамках проекту "Права і здоров'я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини", що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

 

Фото:

 

Переглядів: 103 | Додав: vshadm1005 | Дата: 09.10.2017