Головна » 2017 » Жовтень » 31
У жовтні 2017 університет Александру Іоан Куза (м.Ясси, Румунія) проводив транскордонну Міжнародну наукову конференцію "Embracing Linguistic & Cultural Diversity through English" ("Охоплюючи лінгвістичну і культурну різноманітність через призму англійської мови").

У конференції брали участь провідні науковці з багатьох країн світу - Бельгії, Великобританії, Румунії, Іспанії, Ізраїлю, Німеччини, Польщі, Сербії, Словенії, Словаччини, США, Франції, Швейцарії, Швеції, Литви та України. Серед учасників, які представляли Україну, була к.п.н., доц. Мартинюк В.А. - викладач Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету. Вона виступила з доповіддю на тему: "Інтердисциплінарні аспекти викладання EFL засобами білінгвального проектування".

Науковець описала і узагальнила результати експерименту "Англійська мова як інструмент професійного розвитку майбутнього фахівця", що проходив в училищі у рамках інтердисциплінарної співпраці з кафедрою англійської мови ЧНУ імені Юрія Федьковича. Виступ Мартинюк В.А. отримав схвальні відгуки науковців з різних іноземних університетів.

Статтю Мартинюк В.А. було прийнято до друку у міжнародному науковому журналі "LINGUACULTURE" [International Journal of the Iaşi Linguaculture Centre for (Inter)cultural and (Inter)lingual Research].

 

Фото:

 

Переглядів: 105 | Додав: vshadm1005 | Дата: 31.10.2017