Головна » 2017 » Листопад » 17
Вже доброю традицією стало щомісячне проведення у Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету Дня гостинності. Листопадову зустріч цього разу було проведено під гаслом "Вдалий вибір професії - запорука життєвого успіху". Було проведено презентації кожної із професій, підготовку за якими здійснює Училище, - кухар, кондитер, офіціант, бармен та агент з організації туризму.

У рамках заходу та представлення професії "Кухар" гості переглянули експозицію "Картини із круп" та відвідали майстер-клас з їх виготовлення під керівництвом учениць групи ККн 9-15, познайомилися із особливостями перших страв різних країн світу та поспілкувалися із шеф-кухарем ресторану "White River" комплексу "Сонячна долина" Юлією Петрівною Харик, яка надихнула молодь до власних кулінарних експериментів.

Представлення професії "Офіціант" полягало у майстер-класі під назвою "Загальне сервірування столу", а от бармени потішили гостей справжнім шоу у виконанні учня Училища Олександра Коваля.

Юні, але вже майстерні кондитери Юліана Ганкевич та Христина Іванська розповіли гостям зустрічі про особливості виготовлення композицій із мастики, шоколаду та солоного тіста, довівши, що їх професія одна з найбільш творчих.

День гостинності у Чернівецькому вищому комерційному училищі було завершено частуванням млинцями, які приготували учні для гостей та всіх охочих, і подарунком від агентів з організації туризму - екскурсією містом під назвою "Площі Чернівців".

Організатори дійства, адміністрація Чернівецького вищого комерційного училища були налаштовані якомога більше розказати гостям зустрічі про цікаві та затребувані на ринку праці професії, викликати якомога більше посмішок та залишити хороші згадки всім, хто завітав до навчального закладу.

 

Фото:

 

Переглядів: 97 | Додав: vshadm1005 | Дата: 17.11.2017