Головна » 2017 » Листопад » 24
23 листопада 2017 року в приміщенні Вищого комерційного училища КНТЕУ, спільно з Чернівецьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ організовано та проведено творчу лабораторію "Сучасний стан та перспективи розвитку фестивального туризму". В рамках проведення заходу спілкувалися на теми: "Фестивальний туризм у системі туристської діяльності", "Міжнародні фестивалі як форма міжкультурної комунікації", "Розвиток фестивального руху в Україні та в Чернівцях". На завершення заходу всім присутнім було продемонстровано документальний фільм "Маланка - культура народу", автор якого є Оксана Лелюк.

 

Фото:

 

Переглядів: 119 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.11.2017

23 листопада 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету було відзначено 100-річчя з дня народження відомого українського письменника, фольклориста й педагога Михайла Івасюка. У рамках святкування було проведено відкриту тематичну годину спілкування "Творчість, віддана людям", конкурс читців поезії відомого буковинця під назвою "Сонячні вікна душі" та організовано тематичну виставку літератури "Творчими шляхами митця".

Тематична година спілкування була проведена у формі усного журналу. Три сторінки уособлювали основні етапи формування Михайла Івасюка як письменника: сторінка 1 - "Михайло Івасюк. Тернистий шлях до творчого безсмертя" - огляд фактів із біографії письменника, які сприяли його творчому становленню; сторінка 2 - "Творчість митця" - учні переглянули віртуальну виставку творів письменника та літератури про нього, розглянули тематику й проблеми, порушені у книгах митця; сторінка 3 - "Глибини сокровенного" - гості заходу та учасники переглянули буктрейлер книги Михайла Івасюка "Монолог перед обличчям сина" та закріпили враження з допомогою поетичної гри "буриме".

Своєрідним підсумком вшанування пам'яті Михайла Івасюка став конкурс читців "Сонячні вікна душі". Учні здобули три номінації - "майстерність декламації" - Діана Ткачук; "містер харизма" - Віталій Скуратовський, "оригінальність прочитання" - Світлана Пентискул, - та надихнули слухачів на власні творчі експерименти.

 

Фото:

 

Переглядів: 105 | Додав: vshadm1005 | Дата: 24.11.2017