Головна » 2017 » Грудень » 06
30 листопада та 01 грудня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбулися заходи присвячені 1 грудня - Міжнародному дню боротьби зі СНІДом.

30 листопада практичний психолог Швець Альона Володимирівна провела відкритий позакласний захід "Зроби до здоров'я крок", метою якого було формування уявлення учнів про небезпеку ВІЛ/СНІДу, сприяння зниженню ризику інфікування ВІЛ, толерантне ставлення до людей з ВІЛ, дотримння правил здорового способу життя. В рамках заходу, перед учнями виступила завідувач Чернівецького обласного центру СНІДу Караушу Ірина Володимирівна, яка розповіла про сумну статистику хворих на ВІЛ та СНІД в Чернівецькій області, особливості лікування людей, які мають ВІЛ позитивний статус.

01 грудня Швець А.В. разом з волонтерами групи ККн 9-17 роздавали педагогам та учням ЧВКУ КНТЕУ інформаційні буклети про СНІД та червоні стрічки, які символізують не лише розуміння, але й об'єднання зусиль людей, спрямованих на вирішення проблеми ВІЛ/СНІД, адже всі знають, що прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює свою підтримку і співчуття тим, хто хворий.

Учні разом з практичним психологом та соціальним педагогом взяли участь в акції "Життя без СНІДу краще", в ході якої роздавали всім бажаючим інформаційні буклети щодо збереження репродуктивного здоров'я, а також заплили символічну червону стрічку.

 

Фото:

 

Переглядів: 139 | Додав: vshadm1005 | Дата: 06.12.2017