Головна » 2017 » Грудень » 11
05 та 07 грудня 2017 року відбулися обласні змагання з баскетболу серед юнаків. Команда Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету теж взяла участь у змаганнях. Із абсолютним показником (5 з 5) здобуто бажану перемогу.

Склад команди:
  • Мельничук Микола;
  • Качуровський Максим;
  • Піньковський Влад;
  • Парасківа Олександр;
  • Омахій Олександр;
  • Чорней Анатолій;
  • Кошурба Іван;
  • Коземчук Тарас;
  • Худиківський Богдан.
Бажаємо хлопцям завжди бути на вершині спортивних досягнень!!!

 

Фото:

 

Переглядів: 106 | Додав: vshadm1005 | Дата: 11.12.2017

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння учнів орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому 4-8 грудня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету було проведено Тиждень історії та права.

Основною метою тижня було підвищити інтерес учнів до правознавства, розширити й поглибити знання учнів, реалізувати на практиці основні принципи особистісно орієнтованого підходу до навчання, створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

04 грудня бібліотекарем училища Л.М.Пісаренко було оформлено виставку правової літератури, знайомитись із якою учні мали змогу впродовж усього тижня. Того ж дня відбулася презентація виготовлених учнями газет під назвою "Права та обов'язки дітей" (координатор - викладач історії та правознавства В.В.Погребенник).

05 грудня між учнями першого курсу (групи КОБ 9-17(1), КОБ 9-17(2), ККн 9-17 та КнК 9-17) відбувся правознавчий турнір "Найрозумніший", на якому розігрувався кубок та статус чемпіона училища. Організатор та ведучий турніру В.В.Погребенник намагався викликати в сучасної молоді, зокрема учнів училища, на шляху до їх дорослішання зацікавлення основними галузями права. Протягом всієї гри командну злагодженість та серйозну підготовку демонстрували команди КОБ 9-17(1) та ККн 9-17, що забезпечило місце у фіналі їхнім капітанам. До фіналу також приєднався капітан команди групи КОБ 9-17(2). Завершальне змагання, яке і виявило переможця, проходило за зразком відомої телепередачі "Найрозумніший". Чемпіоном ЧВКУ КНТЕУ 2017 року став учень групи КОБ 9-17(2) Раду Дмитро, який зміг змінити хід всієї гри, блискуче обійшовши суперників. Учасники та глядачі мали змогу зміцнити правовий базис, необхідний кожному громадянину України.

Наступним етапом стала зустріч із представниками поліції, яка відбулася 06 грудня. Учні групи КО 11-17(1) із викладачем В.В.Погребенником за сприянням адміністрації ЧВКУ КНТЕУ поспілкувалися з інспектором роти №2 батальйону управління патрульної поліції в м.Чернівці лейтенантом О.В.Ізбором, лейтенантом поліції А.М.Хареною та капітаном поліції, старшим інспектором зв'язків з громадскістю Управління патрульної поліції в м.Чернівці І.В.Пастухом. Гості також розповіли учням про види відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень.

Однією з ключових подій Тижня історії та права було засідання гуртка "Кліо", проведене викладачем історії, кандидатом історичних наук М.М.Сайком. Тема засідання - "Північноатлантичний союз як щит Західної цивілізації" - поглибила знання учнів про відносини України і НАТО, обговорення яких в останні роки значно пожвавилося.

Підсумки Тижня історії та права адміністрація училища й організатори підвели на урочистій лінійці, нагородивши переможців та учасників грамотами й подяками.

 

Фото:

 

Переглядів: 124 | Додав: vshadm1005 | Дата: 11.12.2017