Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Славне місто Чернівці!
14:28
Славне місто Чернівці!
Книга в усі часи була, є і буде духовним скарбом нації, джерелом її немеркнучої історії. Саме із книг ми черпаємо наснагу до життя, творчості, праці, навчання.

Згідно плану виховної роботи у групі, з метою підвищення якості національно-патріотичного виховання 03 жовтня 2018 року учні групи ККн9-18 під керівництвом класного керівника Токарюк Марини Корнеліївни побували на екскурсії у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка, працівники якої організували заочну подорож "Славні Чернівці", приурочену до Дня міста.

Відвідавши бібліотеку, учні мали змогу зануритися в історію легендарного міста, яка засвідчена першою письмовою згадкою про Чернівці в історичних документах, що датується 1408 роком. Назва міста походить від городища, яке згадується як Черн на Пруті (Чернъ на Прутѣ). До 1944 року місто офіційно називалось Черновіци.

Могутність архітектурних пам'яток, створення визначних шедеврів європейського рівня, історія розбудови площ міста Чернівці, розвиток культурної спадщини наших предків, величезний вклад видатних особистостей, які прославили наш край, - все це аж дух захоплює своєю величчю і могутністю.

На завершення заочної подорожі славним містом Чернівці, учні позмагалися у вікторині, де найактивнішого очікував пам'ятний подарунок.

 

Фото:

 

Переглядів: 4 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0