Головна » 2018 » Жовтень » 8 » "BestCookFest"
16:44
"BestCookFest"
Щоб досягти життєвих вершин, потрібно постійно вчитися та вдосконалюватися! Саме такого принципу дотримуються учні й педагогічний колектив Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

Формуванню високих професійних умінь і навичок майбутніх фахівців сприяють різноманітні заходи, серед яких вагоме місце займають конкурси професійної майстерності на рівні училища, області, Всеукраїнському та міжнародному рівнях.

4-6 жовтня 2018 року в м.Київ пройшов Міжнародний конкурс інноваційних ресторанних технологій "BestCookFest". Організатори дійства - Київський національний торговельно-економічномий університет спільно з "Українським кулінарним союзом" та Егейською професійною асоціацією шеф-кухарів - запросили фахівців та юних кондитерів й кухарів з 20 країн світу.

Під керівництвом педагогічних працівників Корбут Г.М., Булеги Г.А. та Саламандика М.П. у конкурсі взяли участь й учні ЧВКУ КНТЕУ - юні фахівці з кулінарного і кондитерського мистецтва, які незважаючи на серйозну конкуренцію, гідно представили Училище.

В компетенції "Кондитерське мистецтво" (номінація "Святковий торт") юний кондитер учениця Столяр Валерія отримала золоту медаль, а в номінації "Весільний торт" була нагороджена бронзовою медаллю.

Олес Маргарита презентувала неперевершену композицію з мастики "Купальська ніч", за яку отримала золоту медаль в компетенції "Кондитерське мистецтво" (номінація "Робота з мастики").

Юні кулінари Училища взяли участь в декількох номінаціях компетенції "Кулінарне мистецтво", серед яких "Страва автентичної кухні", "Ресторанний десерт", "Страва з птиці", "Страва з гідробіонтів".

В результаті наполегливої праці та завзятої боротьби:
  • учень Гуляга Микола отримав бронзову медаль в номінації "Страва автентичної кухні";
  • учениця Крива Альона отримала срібну медаль в номінації "Ресторанний десерт";
  • учениця Захарюк Світлана отримала бронзову медаль в номінації "Страва з птиці";
  • майстер виробничого навчання Саламандик Максим Петрович в номінації "Страва з гідробіонтів" отримав бронзову медаль.
В командному змаганні у номінації "Чорна скриня серед юніорів" команда Училища здобула срібні медалі та Кубок.

Особисто для конкурсантів важливим був конкурс, але ще більше - спілкування із відомими кухарями та кондитерами України та Світу.

Цікаво, що, беручи участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах кулінарного мистецтва та сервісу, учні училища здобули вже 91 медаль: 12 - золотих, 39 - срібних та 40 - бронзових.

Викладачі та майстри виробничого навчання пишаються своїми талановитими учнями!

 

Фото:

 

Переглядів: 7 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0