Головна » 2017 » Листопад » 30 » Безпека на дорозі - безпека життя
17:05
Безпека на дорозі - безпека життя
Автомобілізація зробила неоціненний внесок у розвиток багатьох галузей промисловості, сільського господарства тощо. Поряд з цим, зростання інтенсивності автомобільного руху, у багатьох випадках може призвести до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод із загибеллю і травмуванням людей, пошкодженням автомобілів, руйнуванням дорожніх споруд, кризи вуличного руху у вигляді заторів і зниження їх пропускної здатності, погіршення екологічної ситуації.

Дорожньо-транспортний травматизм відноситься до числа найпоширеніших причин загибелі осіб у віці від 5 до 44 років. У разі відсутності невідкладних та дієвих кроків дорожньо-транспортний травматизм стане, за прогнозами фахівців, п'ятою з найпоширеніших причин смерті в світі, яка щорічно забиратиме 2,4 млн. людських життів.

В останні роки на дорогах України щорічно відбуваються десятки тисяч автомобільних аварій та катастроф. На автомобільному транспорті лише за рік виникає близько 40 тис. дорожньо-транспортних пригод, гине більше 6 тис. осіб, травмується більше 42 тис. осіб.

З метою посилення профілактичної та роз'яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки учнів на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в ЧВКУ КНТЕУ пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було привернути до цієї проблеми увагу всіх учасників дорожнього руху.

В рамках Плану заходів тижня безпеки дорожнього руху в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбулися такі заходи:
  • проведено тематичні години спілкування в навчальних групах "Безпека дорожнього руху", "Безпека на дорозі - безпека життя", "У світі дорожнього руху", "Дотримуйся правил - збережи життя", "Небезпечні та безпечні місця переходу вулиці";
  • проведено виховний захід "Безпека на дорозі - безпека життя", в рамках якого відбувся конкурс-вікторина зі знання правил дорожнього руху "У світі дорожнього руху". Візит інспектора зв'язків з громадскістю Управління патрульної поліції в м.Чернівці Пастуха Ігоря Васильовича, який провів лекцію щодо дотримання правил дорожнього руху та безпеки на дорозі, став родзинкою заходу. Учням училища запрошений гість розповів про правила поведінки на дорозі, про права і обов'язки пішоходів, про дорожні знаки, дорожню розмітку, про автотранспортні засоби спеціального призначення та про відповідальність та наслідки недотримання правил, поставив учням проблемно-пошукові запитання та провів з учнями цікаві практичні заняття. Учні зробили для себе відповідні висновки щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху;
  • в бібліотеці училища протягом тижня діяла тематична виставка інформаційних матеріалів "Безпека на дорозі - безпека життя".

 

Фото:

 

Переглядів: 43 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0