Головна » 2017 » Лютий » 10 » BON APPETIT!
08:56
BON APPETIT!
Впровадження нетрадиційних форм проведення уроків англійської мови за професійним спрямуванням у системі ПТНЗ має велике значення на сучасному етапі розвитку професійної освіти. Педагогічна наука і освітянська практика довели, що саме нестандартні уроки є важливим чинником пришвидшеного вивчення англійської мови, кращого сприйняття іншомовного матеріалу, що створює передумови для успішного формування фахівця нового типу.

Керівництво ЧВКУ КНТЕУ приділяє величезну увагу якості викладання іноземних мов в училищі. Викладачі-предметники намагаються, щоб кожне іншомовне заняття було святом, інноваційним відкриттям. Саме на такому уроці побували викладачі нашого училища. У лютому к.п.н., доц. Мартинюк В.А. провела відкритий англомовний урок на тему "МІЖНАРОДНА КУХНЯ" у групі ТТ-16. Учні змагалися у квестах, вправлялися у діалогах, виконували різноманітні куховарські операції, працювали з аутентичною літературою з кулінарії, презентували гастрономічні особливості страв міжнародної кухні.

Кульмінаційним етапом стало виконання гімну професії, написаного спеціально для відкритого уроку.
COOKING SONG
I am cooking, I am cooking,
Future sous chef, you can say...
I am boiling, poаching, frying,
It's my major, it's my way.

Я тушкую, запікаю,
Я чаклую, я творю…
Я готую-куховарю,
Цю роботу я люблю.
Нетрадиційний урок - експериментальна форма опрацювання матеріалу. Педагог краще знає свою аудиторію, йому простіше вибрати особливий підхід до кожного зі своїх учнів. Як правило, такі уроки розробляють учителі, які, по суті своїй, є новаторами. Для нетрадиційних уроків немає методичних посібників і докладних рекомендацій. Педагог сам створює завершений образ уроку, адже зобов'язаний прорахувати ефективність кожного фрагмента у тимчасовому відрізку. Тому досвідчений учитель контролює і високо цінує кожну хвилину, кожен крок, відведений на опрацювання обраної теми в експериментальному ключі.

Вітаємо учнів групи ТТ-16 та їхнього викладача Мартинюк В.А. з успішною презентацією нових підходів до вивчення іноземних мов. У народі кажуть, що апетит приходить під час вживання їжі. Бажаємо вам, щоб "голод до учіння" завжди супроводжував вас і надихав на нові успішні експерименти. BON APPETIT!

 

Фото:

 

Переглядів: 112 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0