Головна » 2018 » Травень » 5 » Це потрібно знати! Охорона праці та пожежна безпека в закладах ресторанного господарства
11:00
Це потрібно знати! Охорона праці та пожежна безпека в закладах ресторанного господарства
На жаль, випадки пожеж у закладах відпочинку та ресторанного господарства непоодинокі, а причини загорянь - доволі банальні. Власники таких об'єктів, намагаючись привернути увагу відвідувачів до свого закладу, не завжди думають про їх пожежну безпеку.

В елементах інтер'єру часто використовують громіздкі конструкції, виготовлені з легкозаймистих матеріалів. Нерідко експлуатується електропроводка та електроприлади в аварійному стані. Нехтуються вимоги щодо облаштування та стану евакуаційних шляхів і виходів, використовуються приміщення, не придатні для перебування в них великої кількості людей, а інколи навіть розміщення самого закладу суперечить вимогам правил пожежної безпеки. Не слід забувати й про оснащення об'єктів первинними засобами пожежогасіння, а також системами протипожежного захисту.

Перебуваючи у різноманітних закладах відпочинку, громадяни, як правило, не зосереджують увагу на дотриманні правил пожежної безпеки. Тому керівництво та персонал повинні подбати про забезпечення всіх складових безпеки відвідувачів.

Усі працівники закладів відпочинку та ресторанного господарства повинні проходити протипожежний інструктаж та перевірку знань з питань пожежної безпеки.

* Для забезпечення пожежної безпеки в закладах ресторанного господарства необхідно
* В закладах ресторанного господарства забороняється
* У разі виявлення ознак пожежі в закладі ресторанного господарства працівник повинен

 

Фото:

 

Переглядів: 104 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0