Головна » 2018 » Травень » 17 » Материнська любов - найсвятіша
13:27
Материнська любов - найсвятіша
Слово "мати" ... Вічне й неповторне, як світ. Де б ми не були, що б не робили, матуся завжди освітлює наш шлях своїм ніжним серцем, відданим своїй дитині. Вона завжди поруч - і в дні важкі, і в дні на щастя щедрі.

До свята Дня Матері в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ 15 травня 2018 року учнями групи КК916(2) під керівництвом класного керівника Белан Марії Іванівни проведено відкриту виховну годину на тему: "Материнська любов - найсвятіша".

Мета проведення заходу - формування в учнів таких духовних якостей, як усвідомлення свого обов'язку перед батьками, а особливо перед матір'ю; показати велич жінки-матері, її роль у житті кожного з нас; розвивати творчі та акторські здібності учнів. У віршах, легендах, історичних нарисах і в піснях про матір учні представили традиції святкування Дня Матері в різних країнах і на Україні, адже Матір - продовжувачку роду, шанували в усі часи.

Низький уклін і ніжні весняні квіти усім матерям, які через усе своє життя несуть у серці найдорожчий скарб - віру та любов.

 

Фото:

 

Переглядів: 59 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0