Головна » 2017 » Листопад » 21 » Декада природничо-математичних дисциплін
11:10
Декада природничо-математичних дисциплін
З 06 по 17 листопада 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету була проведена декада природничо-математичних дисциплін серед учнів училища.

Метою її проведення стало зацікавити учнів у вивченні фізики, математики, інформатики, хімії та біології, розвинути в них вміння працювати в групах, вести пошукову, творчу роботу, виховати згуртованість груп. В ході декади були проведені різні позакласні заходи, вікторини, виставки.

В перший день декади проводилася виставка газет "У світі природничо-математичних наук", де були висвітлені цікаві факти з фізики, хімії, математики, біології, інформатики, значення цих наук в житті людини.

Наступного дня викладачами Долгорук А.В., Верстюк Т.І., Ващенко М.В. та Самборська Л.І. була проведена вікторина "На перехресті природничо-математичних наук", де були визначені найкращих знавців математики, фізики, хімії та біології.

08 листопада відбулося відкрите засідання гуртка "Інтеграл" на тему "Видатні математики", де учні підготували цікаву інформацію про відомих математиків (керівник гуртка - викладач математики Верстюк Т.І.).

09 листопада, в День української писемності, була оформлена виставка "Природничо-математичні науки в поезії та прозі".

10 листопада в училищі пройшла "Ярмарка знань". Викладачами природничо-математичних дисциплін були підготовлені цікаві завдання та запитання з фізики, математики, інформатики, хімії та біології. Відповівши правильно на запитання, учні отримували "товар" (олівці, ручки, маркери, фломастери, блокноти, зошити).

Наступний тиждень декади почався із позакласного заходу з біології "Мандрівка з пряними рослинами", де діти показали свої знання про рослини-прянощі, що є важливим для майбутніх кухарів (організатор - Самборська Л.І.).

У вівторок 14 листопада викладач Долгорук А.В. провела турнір знавців хімії "У світі чудової хімії". Цей захід мав пізнавальне значення для учнів.

15 листопада відбулося відкрите засідання гуртка "Спектр" на тему "Ракетобудування в Україні" (керівник гуртка - викладач фізики Ващенко М.В.).

Підведення підсумків декади відбулося у п'ятницю 17 листопада. Учні, активні учасники декади, були нагороджені грамотами та призами. В цілому, декада була проведена на належному організаційному рівні, залучено багато дітей.

 

Фото:

 

Переглядів: 49 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0