Головна » 2018 » Травень » 5 » День цивільного захисту в ЧВКУ КНТЕУ
10:15
День цивільного захисту в ЧВКУ КНТЕУ
Евакуація з приміщень навчального закладу при надзвичайних ситуаціях - запорука безпеки життя і здоров'я учнів. У світлі останніх подій в Україні проводиться навчання для учнів та персоналу з питань евакуації на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

З метою покращення роботи для забезпечення достатньої готовності та оперативності реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території училища, поліпшення якості організаційної, практичної роботи з цивільного захисту, своєчасного вжиття заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій 04 травня 2018 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбувся День цивільного захисту.

Під час другої пари в училищі було оголошено навчальну тривогу (трьома гучними дзвінками). Так розпочався навчально-практичний тренінг з евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщень училища. Колектив та учні були евакуйовані на відкриту територію.

Під час показового Дня цивільного захисту викладач з предмету "Захист Вітчизни" Долгорук А.В. розповіла учням, як надавати першу домедичну допомогу при переломах, опіках, при отруєнні чадним газом.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Продан О.В. розробила пам'ятки "Правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування" та "Порядок надання домедичної допомоги постраждалим з опіками", які отримали учні та педагогічні працівники.

На жаль, споконвіку надзвичайні ситуації супроводжують людину, викликаючи страх, паніку, людські жертви та матеріальні збитки. Причинами їх виникнення можуть бути природні явища та чинники техногенного походження. Саме тому періодичні тренування є основою збереження життя і здоров'я учнів та готовності учасників навчально-виховного процесу до захисту і дій під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

 

Фото:

 

Переглядів: 34 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0