Головна » 2017 » Травень » 24 » День Європи у ЧВКУ КНТЕУ
10:45
День Європи у ЧВКУ КНТЕУ
Кожної третьої суботи травня вся Україна святкує День Європи! Сьогодні сім'я Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ теж долучається до цієї традиції.

У понеділок, 22 травня 2017 року в актовій залі Училища відбувся виховний захід "Україна на шляху до Європи", у ході якого учні познайомились з історією створення Європейського Союзу, основними завданнями його діяльності. Цікаву вікторину "Що ви знаєте про країни Європи?" провела для учнів завідувач сектором Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, координатор інформаційного центру ЄС Лариса Ворнік. Завершився захід "Буковинською візитівкою", яку разом з учнями та кураторами груп підготувала викладач іноземних мов Веронія Адамівна Мартинюк, - дефіле у національних буковинських та костюмах представників держав-членів ЄС.

Також на заході була представлена виставка літератури, присвячена євроінтеграції України, "Україна - європейська держава" та виставка ляльок у національних костюмах представників країн-членів ЄС. У фойє Училища учні, які навчаються за професією "Агент з організації туризму", представили тематичну виставку "Європа - це цікаво".

Впродовж тижня у групах пройшли години спілкування на теми "Європа ближче, ніж ти думаєш" або "Європеєць - це про мене?".

Викладачі іноземних мов Інна Петрівна Гуцул і Тетяна Василівна Тимчук представили фотоколаж "Що ти знаєш про ЄвроСоюз?".

 

Фото:

 

Переглядів: 153 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0