Головна » 2016 » Листопад » 28 » День гідності і свободи
08:36
День гідності і свободи
Сини своєї Батьківщини,
В них сила духу непоборна!
Козацтво - слава України,
Це гордість наша всенародна!

 
З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, 21-22 листопада у Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулися заходи на відзначення Дня Гідності та Свободи:

21.11.2016 - загальноучилищна лінійка "День гідності і Свободи - крок у Європу"; тематичні години спілкування у групах "Ідеї демократії - основа українського суспільства";

22.11.2016 - загальноучилищне свято "Козацька наснага".

Між собою змагалися команди груп І-ІV курсів. У програму заходу входили такі конкурси: "Презентація" (зовнішній вигляд, виконання патріотичної пісні, представлення назви, девізу, штандарту), "Осідлай коня", "Розвідка в присядку", "Боротьба (армреслінг)", "Силачі", "Мудрий отаман", "Стрибки на скакалці", "Бій мішками", "Розминка для вболівальників".

Гостями свята стали студенти факультету фізичної культури та здоров'я людини Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, які продемонстрували фітнестанець, та чемпіон Світу з гирьового спорту Сергій Петришин, який провів майстер-клас з підняття гирі.

На жаль, у XXI сторіччі Україна продовжує виборювати право бути єдиною державою. А тому, здається вже забуте, козацьке військо відроджується з новою силою, щоб знову стати на захисті кордонів своєї Батьківщини. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

 

Фото:

 

Переглядів: 106 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0