Головна » 2018 » Листопад » 28 » День Гідності та Свободи
15:40
День Гідності та Свободи
Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки нашої держави. Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

21 листопада 2018 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся виховний захід, приурочений Дню Гідності та Свободи, організаторами якого виступили учні групи КОБ9-17(2) та майстер виробничого навчання Оксана Василівна Костенюк.

Метою заходу було визначено вшанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, формування ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців.

Учні декламували вірші про Майдан "На мирних студентів з кийками", "Запах Майдану", "Яка ціна свободи?", "Україна" та розповіли глядачам про основні причини Майдану 2013 року.

Сьогодні, для кожного українця Революція Гідності або Євромайдан - це важкий спогад про ті дні... Дні, коли звичайні люди різного віку, без зброї, вийшли на мирний протест. Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії нашої країни. Пам'ятаймо ті дні...

 

Фото:

 

Переглядів: 25 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0