Головна » 2018 » Лютий » 15 » День Святого Валентина: романтика в повітрі
09:46
День Святого Валентина: романтика в повітрі
14 лютого у багатьох країнах світу традиційно відзначається День святого Валентина або свято всіх закоханих. День Святого Валентина - день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття - про кохання. Його невід'ємними атрибутами є квіти, цукерки, іграшки та спеціальні листівки з зізнаннями чи побажаннями кохання - валентинки.

День закоханих названий на честь святого Валентина. За легендою, ця людина була лікарем та священником. Під час правління римського імператора, Клавдія II, чоловікам було заборонено одружуватися. На його думку, сім'я заважала воїнам воювати. А Валентин, таємно, вночі, одружував закоханих. Невдовзі, за всі так би мовити злодіяння, Валентина було кинуто у в'язницю. Під час перебування у в'язниці Валентин закохався в доньку охоронця, і всі почуття виклав у листівці, сьогодні ми її називаємо "валентинкою". На превеликий жаль, зміст валетинки, у кінці якої був коротенький підпис "Твій Валентин", прочитали тільки після страти Валентина. Страта відбулася 14 лютого.

12 лютого 2018 року в Училищі учні групи КОБ9-17(2) під керівництвом к.е.н., викладача економічних дисциплін Станко Г.В. та викладача загальноосвітніх дисциплін Токарюк М.К. провели відкритий захід - святкову програму для учнів І курсу, приурочену Дню Святого Валентина. Під час конкурсної програми учні проявляли свою креативність, кмітливість та винахідливість. Різноманітні конкурси, веселі сценки, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих - свято чудес, яскравих вражень і кохання. А ще в Училищі протягом тижня працюватиме пошта Святого Валентина, де всі охочі зможуть залишити свої валентинки.

 

Фото:

 

Переглядів: 42 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0