Головна » 2018 » Вересень » 3 » Урочисті збори з нагоди Інавгурації 2018-2019 навчального року та Посвяти в першокурсники
14:49
Урочисті збори з нагоди Інавгурації 2018-2019 навчального року та Посвяти в першокурсники
День знань - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

31 серпня 2018 року родина Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету уже вкотре прийняла у свої теплі обійми нових учнів - майбутніх фахівців сфери обслуговування і громадського харчування.

244 юних, енергійних юнаків та дівчат разом з батьками, родичами та друзями, а також весь колектив ЧВКУ КНТЕУ зустрілися у стінах Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" на святкових урочистостях, присвячених початку 2018-2019 навчального року.

Цьогорічне свято видалося особливо урочистим, адже на захід завітав заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богатирець Ігор Миколайович, який привітав учнівський та педагогічний колективи з початком навчального року, побажавши учням успіхів у навчанні, перемог над собою, педагогічному колективу - терпіння, творчої ініціативи та креативності у вихованні сучасної молоді, батькам - здоров'я, розуміння та мудрості, а також вручив подяку голови Чернівецької обласної державної адміністрації педагогічному колективу ЧВКУ КНТЕУ за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання молодих фахівців. Серед запрошених гостей з вітальним словом до всіх присутніх звернулися: директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Микитюк Світлана Миколаївна, адміністратор персоналу мережі піцерій "Піца парк" Медвідь Ірина Миколаївна, голова батьківського комітету Пухальська Наталя Іванівна.

Святковості події додавали чудові мелодії гри на флейті та скрипці, патріотичні пісні у виконанні першокурсниць. Захід продовжила молитва на благословення добрих справ та початок навчального року духовного наставника училища отця Василя Угрина.

Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника, який надали випускниця та першокурсник училища, збагативши яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою захід.

Успіхів всім у новому навчальному році!

 

Фото:

 

Переглядів: 14 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0