Головна » 2018 » Квітень » 5 » Неухильне дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути біди!
10:28
Неухильне дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути біди!
З метою запобігання виникнення пожеж в Училищі та організованому виведенні із зони надзвичайної ситуації учнів, якщо виникає загроза їх життю або здоров'ю, 04 квітня 2018 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ проведено навчальну евакуацію.

Представники Державної пожежно-рятувальної частини-1 (м.Чернівці, вул. Лесі Українки, 3) провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання щодо використання різних видів вогнегасників та дотримання правил пожежної безпеки.

Відповідні правила встановлюють загальні вимоги з пожежної безпеки до будівель, споруд, прилеглих до них територій, приміщень, іншого нерухомого майна, обладнання, устаткування навчальних закладів та установ системи освіти незалежно від типів і форм власності, що належать до сфери управління МОН, і є обов'язковими для виконання учнями, керівниками та працівниками цих установ.

Пожежна безпека в закладах забезпечується шляхом проведення організаційних і практичних заходів та використання технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки учасників навчально-виховного процесу, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, створення умов для успішного гасіння пожеж.

Для співробітників дуже важливо виконання елементарних правил пожежної безпеки під час перебування на робочому місці. Адже безвідповідальне ставлення до таких, здавалося б, дрібниць, як залишений без нагляду електрообігрівач, може спричинити пожежу. Часто займання відбувається через неправильне зберігання в приміщенні легкозаймистих речовин, спалах електропроводки через перевантаження електромережі, необережне поводження з вогнем у місцях приготування їжі.

 

Фото:

 

Переглядів: 47 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0