Головна » 2017 » Листопад » 21 » Єдиний урок, присвячений Дню Гідності та Свободи
13:07
Єдиний урок, присвячений Дню Гідності та Свободи
21 листопада 2013 року за кілька днів до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, український уряд радикально повернув державу від євроінтеграційного до курсу. Обурена таким рішенням уряду України молодь виходить на Майдан Незалежності у Києві. Невдоволення підтримують по всій Україні. Це був початок Революції Гідності. День Гідності та Свободи 21 листопада вшановує вся Україна.

20 листопада 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся єдиний урок присвячений Дню Гідності та Свободи, метою якого було визначено утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

24 листопада хвиля масових протестів прокотилася всією країною, а після силового розгону студентів у ніч на 30 листопада масові протести набули нової сили. Суспільна пам'ять зберігатиме події 2013-14 років допоки про них говоритимуть, писатимуть книги, пісні, зніматимуть кіно.

В бібліотеці Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету для обговорення подій, які відбувалися 4 роки тому на Майдані Незалежності, за круглим столом зібрались учні груп ТТ-16 та ТТ-17. В своїй дискусії учасники круглого столу звернули увагу на основні права та свободи людини, які були порушені в ті революційні дні та призвели до трагічних подій в нашій державі. Учні детально зупинились на "диктаторських законах" 16 січня, які безпосередньо стали причиною неповернення до мирного вирішення вимог мітингувальників. В своїх виступах учні згадали про наших земляків, двох чернівчан: Щербанюка Олександра та Аксеніна Василя, які віддали своє життя за те, щоб в нашій державі відбулись позитивні зміни. Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії України та в наших серцях.

 

Фото:

 

Переглядів: 38 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0