Головна » 2018 » Травень » 16 » Еволюція прав жінок
09:28
Еволюція прав жінок
10 травня 2018 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбулося відкрите засідання правознавчого гуртка "Феміда". У переддень одного із найбільших весняних свят - Дня матері - викладач історії та права В.В. Погребенник розглянув із учнями училища доволі непросту для нашого суспільства (якщо враховувати, що Україна у світових рейтингах гендерної рівності посідає аж 67 місце) тему "Еволюція прав жінок".

Пройшовши нелегкий шлях становлення жінки як особистості та громадянина від первісних часів і аж до сьогодення, зачепивши поняття "фемінізму" та дослідивши всі його метаморфози і прояви, Василь Васильович спробував підштовхнути учнів до власних висновків та розуміння гендерної рівності. Кульмінацією засідання гуртка була руйнація найцікавіших стереотипів щодо жінок та чоловіків ("Жінки дурніші за чоловіків"; "Жінки погано розбираються в техніці"; "Жінкам не місце в політиці"; "Найкращий кухар - чоловік"), а своєрідним висновком слугували "листи з минулого", після прослуховування яких учні мали вгадати епоху, про яку йшлося.

Звернення до гендерної рівності як поняття й явища є необхідним елементом на шляху соціалізації підлітків та їхнього дорослішання, а це було й залишається одним із основних завдань сучасного педагога.

 

Фото:

 

Переглядів: 77 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0