Головна » 2019 » Лютий » 26 » Герої не вмирають...
17:05
Герої не вмирають...
Місяць лютий в історії України багатий на події, на жаль, велика частка з яких - сумні. У новітній історії цей проміжок часу окреслився трагічними подіями та кровопролиттям на Майдані. 20 лютого стало для нас назавжди пам'ятним днем - Днем Героїв Небесної Сотні.

Їх назвали Небесною сотнею - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Події, які відбувались на Майдані в Києві, дали поштовх до дій по всій території держави. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли наш народ продемонстрував свою єдність, гідність і прагнення до свободи.

Небесна сотня - це біль і гордість, це сльози і вдячність за все, що вони зробили.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів новітньої історії. Ці страшні події наскрізно пройняли присутніх, дали змогу усвідомити справжню ціну, яку платить наша держава за свою незалежність.

Організатори заходу, учні групи КК9-16(2) разом з майстром виробничого навчання Кавтич Н.В. та класним керівником Белан М.І., декламували вірші про Майдан, Небесну Сотню та підготували фото- та відеоматеріали, тематичну виставку літератури, розповіли про учасників тих подій, зокрема про Щербанюка О.М. та Аксеніна В.С.

 

Фото:

 

Переглядів: 47 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0