Головна » 2016 » Вересень » 1 » Інавгурація 2016-2017 н.р. та Посвята в першокурсники
20:35
Інавгурація 2016-2017 н.р. та Посвята в першокурсники
31 серпня 2016 року родина Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету уже вкотре прийняла у свої теплі обійми нових вихованців - плеяду майбутніх фахівців сфери обслуговування, громадського харчування і туристичного бізнесу.

276 юних, енергійних юнаків та дівчат, їх батьки, родичі та друзі, а також весь колектив ЧВКУ КНТЕУ зустрілися у стінах Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" на святковому дійстві - Інавгурації 2016-2017 н.р. та Посвяті в першокурсники. Цьогоріч свято видалося особливо урочистим, адже присвячене воно було 70-річчю Київського національного торговельно-економічного університету!

Детальніше ▼ ▲

На свято традиційно були запрошені колишні працівники училища, випускники, колеги з інших навчальних закладів, роботодавці, представники місцевої влади.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася перший заступник - заступник директора Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ з навчально-виробничої роботи Людмила Леонідівна Трубчинська. Вона привітала педагогічний та учнівський колективи з початком нового навчального року, а першокурсникам побажала успіхів у навчанні, наснаги та наполегливості на шляху до мети.

З теплими словами підтримки, щирими привітаннями та побажаннями до першокурсників звернулися заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Світу та Європи з бігу, 3-разовий учасник Олімпійських ігор, радник голови Чернівецької обласної державної адміністрації з питань спорту, депутат Чернівецької міської ради, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України - Іван Гешко та директор ресторану "Гопачок" - Кирило Даналюк.

З нагоди 75-річчя училища та 70-річчя університету Іван Гешко від імені Чернівецького обласного відділення НОК України нагородив Училище подякою "За популяризацію та підтримку олімпійського руху на Буковині".

Благословив учнів на щасливий початок нового навчального року духовний наставник училища, мудрий порадник отець Василь Угрин.

Найурочистішим та водночас найвідповідальнішим моментом свята стала присяга учнів І курсу під керівництвом заступника Президента Учнівського Парламенту ЧВКУ КНТЕУ Любові Драчинської, після якої учні від імені усіх майстрів в/н училища в особі майстра в/н, колишньої випускниці училища Інеси Радувни Горук отримали коровай, а від імені усіх викладачів училища в особі викладача спецдисциплін Марії Іванівни Белан - ключ до Країни знань.

Перший день навчання у Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ традиційно розпочався урочистою лінійкою, наприкінці якої духовний наставник училища отець Василь своєю мудрістю настановив і благословив учнів та трудовий колектив на плідну працю, на терпіння, на добро, заклавши у кожне серце зернину любові до ближнього та надії на мир в Україні. Також цього дня відбувся перший урок на тему "Від прийняття Незалежності до сучасної України єдиною стежиною", присвячений 25-річчю Незалежності України та 70-річчю Київського національного торговельно-економічного університету.

Педагогічний колектив Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ вітає усіх учнів та педагогів з новим навчальним роком! Вітає Київський національний торговельно-економічний університету зі славним ювілеєм! Натхнення Вам, витримки і мудрості на шляху до досягнення мети! Мирного неба над головою! Божого благословення!

 
У добрий час, освітянська родино!

 

Фото:

 

Переглядів: 153 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0