Головна » 2017 » Березень » 24 » Інтерактивні форми проведення педрад. Педрада з елементами тренінгу
15:26
Інтерактивні форми проведення педрад. Педрада з елементами тренінгу
23 березня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулося засідання педагогічної ради з елементами тренінгу.

На порядок денний було винесено два питання: інформація заступника директора з навчально-виховної роботи Федосеєвої І.О. "Про реалізацію програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція"", "Суїцидальні нахили у підлітків. Розпізнати і допомогти".

Саме у ході другого питання перед педагогічними працівниками виступила практичний психолог училища Швець А.В., яка представила результати проведеного серед учнів І курсу дослідження за методиками М.Горської "Методика виявлення схильності до суїцидальної поведінки" та М.Ковальчук, М.Рожкової "Первинна діагностика для виявлення дітей "групи ризику" та виявлення акцентуацій характеру", розкрила фактори, що негативно впливають на формування особистості сучасної дитини. Зокрема найбільше цей вплив здійснюють соціальні мережі шляхом так званих "груп смерті". Альона Володимирівна ознайомила педагогів з принципом роботи таких груп, алгоритмом вербування у них підлітків та методами впливу на їх психіку.

Педагоги були об'єднані у групи. Кожна з яких отримала завдання визначити: причини, що спонукають підлітків до вчинення суїциду; ознаки, що свідчать про намір вчинити самогубство; педагогічні помилки у спілкуванні з учнями; алгоритм дій щодо профілактики суїцидальних нахилів у підлітків. Далі відбулась презентація та обговорення виконаних завдань.

Наприкінці засідання педагоги виконали вправу на визначення вміння слухати. Це була підсумкова вправа, яка показала, що ми не завжди здатні по-справжньому почути і зрозуміти співрозмовника, що інколи може мати невідворотні наслідки...

 

Фото:

 

Переглядів: 210 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0