Головна » 2016 » Червень » 21 » Крок до професії
11:16
Крок до професії
До якого навчального закладу вступити, щоб не прогадати? На таке доленосне питання зараз намагаються знайти відповідь тисячі випускників. Вибір майбутнього фаху - одне із найскладніших рішень. Адже у переліку професій понад 2 тисячі, а обрати потрібно лише одну.

Щоб полегшити вибір майбутнім абітурієнтам, Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ вже вдруге бере участь у проекті "Крок до професії", організованому виконавчим директором Філії Національної телекомпанії України "Чернівецька регіональна дирекція", депутатом Чернівецької обласної ради, заслуженим журналістом України Любов'ю Олексіївною Годнюк.

Детальніше ▼ ▲

Цього разу гостями навчального закладу стали 25 школярів із села Данківці, що на Хотинщині, - переможці районних і обласних конкурсів та олімпіад. Майбутніх абітурієнтів радо зустрів директор училища Микола Володимирович Кирилюк, який розповів історію виникнення навчального закладу, представив педагогічний колектив та кращих учнів. Вихованці навчального закладу розповіли школярам про переваги таких професій, як "Кухар", "Кондитер", "Офіціант", "Бармен", "Агент з організації туризму"; та продемонстрували здобуті вміння і навички у вигляді майстер-класів з виготовлення картин з круп, складання серветок та виставок кулінарних і кондитерських виробів, виготовлених власноруч.

Прийом документів на навчання до Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ вже розпочато, він триватиме до 16 серпня 2016 року. Отож, ми з нетерпінням чекаємо на Вас!

 

Фото:

 

Переглядів: 80 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0