Головна » 2017 » Лютий » 3 » Відкритий урок з хімії
15:23
Відкритий урок з хімії
25 січня 2017 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся відкритий урок з хімії в групі I курсу КК 916(1) на тему: "Алюміній як хімічний елемент і проста речовина. Фізичні та хімічні властивості алюмінію". Метою уроку було розширити і поглибити знання учнів про метали на прикладі Алюмінію; повторити особливості його атома, розглянути фізичні та хімічні властивості алюмінію; розвивати уміння нестандартного мислення, цілісність світогляду; виховувати творчий підхід до навчання, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Під час уроку використовувались такі інтерактивні методи навчання як: робота в парах, ігрові методи, "Дивуй", асоціативний метод, "Мікрофон", самостійна робота.

Протягом уроку використано наочність і технічні засоби навчання, які знаходяться в кабінеті.

Доцільно й уміло поєднано фронтальну роботу з індивідуальною, колективну з самостійною. Вправно були заохочені індивідуальні здобутки в навчанні кожного учня.

Учні отримали на попередньому уроці випереджувальні завдання. Діти провели пошукову роботу і підготували доповіді на теми: "Положення Алюмінію в періодичній системі хімічних елементів та будова атома"; "Поширення у природі та фізичні властивості алюмінію"; "Хімічні властивості алюмінію"; "Застосування алюмінію".

Під час вивчення хімічних властивостей алюмінію були продемонстровані досліди "Взаємодія алюмінію з йодом", "Взаємодія алюмінію з водою".

Атмосфера уроку сприяла учням повністю показати свої знання, вміння і навички при повторенні теми.

 

Фото:

 

Переглядів: 131 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0