Головна » 2019 » Лютий » 21 » Ми за здорове життя
12:26
Ми за здорове життя
Здоров'я - найбільший дар природи, проте не всі ми його підтримуємо. Кожен з нас веде свій спосіб життя, це адекватна реакція на навколишнє середовище в цілому. На сьогоднішній день спостерігається зростання дитячої злочинності, підліткова наркоманія, комп'ютерна залежність і "віртуальна" агресія в учнів, відсутність системи загальнолюдських цінностей: толерантності, вміння спілкуватися, культури у підростаючого покоління - всі ці проблеми гостро стоять перед кожним із нас та суспільством в цілому.

З метою збереження репродуктивності здоров'я учнівської молоді, забезпечення соціально-правового захисту, попередження впливу негативних соціальних факторів на формування та розвиток особистості підлітків, 20 лютого 2019 року учні групи ККн9-18 під керівництвом соціального педагога Токарюк Марини Корнеліївни побували на профілактичній бесіді у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка.

Працівники бібліотеки організували тематичну виставку "Ми за здорове життя", де кожен охочий мав змогу детально ознайомитися із проблемами ведення способу життя сучасної молоді та шляхами їх вирішення. Продуктивною була бесіда за участю священнослужителя, який розповів про те, що одним з найважливіших складових здоров'я є репродуктивне здоров'я - стан повного фізичного, психічного і соціального благополуччя репродуктивної системи, її функцій і процесів, включаючи відтворення потомства і гармонію психосексуальних відносин у родині.

За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), репродуктивне здоров'я - це найважливіша складова загального здоров'я людини.

 

Фото:

 

Переглядів: 76 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0