Головна » 2018 » Січень » 31 » На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі
10:05
На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі
Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам'ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни. Віхи історії несуть в собі незаперечну життєву мудрість, яка, зокрема, вчить, що успішне майбутнє України як міцної, демократичної, високорозвиненої європейської держави, залежить від здатності українського народу до єдності.

29 січня 2018 року в Училищі учні групи КОБ 9-17 (2) під керівництвом майстра виробничого навчання Костенюк О.В. провели відкриту тематичну годину спілкування "На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі", присвячену Дню пам'яті героїв Крут. Бій під Крутами увійшов в історію як вияв самовідданого патріотизму, любові до рідної землі та героїчного втілення національної ідеї.

Також з метою формування національної свідомості учнів Училища, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя битви під Крутами у Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету організовано та проведено ряд заходів:
  • тематичні години спілкування, присвячені Дню пам'яті героїв Крут;
  • при викладанні дисциплін "Українська література", "Історія України" на уроках викладачами проведені інформаційні хвилинки, на яких приділено увагу 100-річчю битви під Крутами;
  • в бібліотеці організовано тематичну виставку літератури до Дня пам'яті героїв Крут "На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі";
  • конкурс есе на тему "Україна - земля героїв";
  • лінійку пам'яті, на якій голова учнівського самоврядування Томащук А.В. виступила з доповіддю про історичне значення битви під Крутами.
Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов'язку - захищати її.

 

Фото:

 

Переглядів: 43 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0