Головна » 2016 » Листопад » 3 » На порозі дорослого життя
08:40
На порозі дорослого життя
Проблема збереження репродуктивного здоров'я за своєю значущістю, масштабністю, перспективністю, стратегічним характером на сьогодні є однією з найбільш актуальних. Здоров'я жінки значною мірою визначається умовами її розвитку, тому надання якісної та всебічної допомоги на всіх етапах її життя із залученням фахівців багатьох галузей, у тому числі освітян і психологів, є запорукою збереження та оптимізації репродуктивного здоров'я.

З метою реалізації цих завдань 24 жовтня 2016 року в актовій залі Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ відбувся лекторій для представниць прекрасної статі І курсу на тему "На порозі дорослого життя".

Перед дівчатами виступили практичний психолог училища Швець Альона Володимирівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Федосеєва Ірина Олександрівна. У ході лекторію вони познайомили дівчат з такими поняттями, як репродуктивне здоров'я, статеве життя, вагітність; розповіли про існуючі на даний час методи контрацепції, інфекційні хвороби, які передаються статевим шляхом; поговорили про щоденну інтимну гігієну жінки. Також учениці отримали інформацію про медичні заклади та соціальні служби, в які можна звернутись для проходження обстеження та отримання анонімної консультації.

Основною метою зустрічі було донести до дівчат, що вони повинні нести відповідальність за своє здоров'я вже зараз, бути обізнаними і діяти обдумано і виважено у будь-яких ситуаціях, а якщо виникатимуть проблеми, то не боятись розповісти про них батькам.

 

Фото:

 

Переглядів: 124 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0