Головна » 2018 » Жовтень » 25 » На порозі дорослого життя
16:08
На порозі дорослого життя
На порозі дорослого життя - так можна охарактеризувати етап, на якому зараз знаходяться ще вчорашні учні шкіл і вже сьогоднішні першокурсники Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету. Вже не діти, але ще й не дорослі. Кожен з нас проходив цей шлях і добре пам'ятає, скільки нового пізнав, який життєвий досвід отримав, а скільки всього ще попереду - перше кохання, перший досвід статевого життя.

Сьогодні молоді люди починають статеве життя до шлюбу, часто ще в шкільному віці. Те, що раніше (особливо для дівчат) трималося в секреті, тепер для багатьох є нормою поведінки, а часом, навіть предметом гордості.

Саме тому, з метою формування відповідального ставлення до власного дорослого життя, поняття про статеві взаємовідносини, їх наслідки, зокрема ранню вагітність та зараження венеричними хворобами, інформування про сучасні методи контрацепції, важливість дотримання правил гігієни у Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ 23 жовтня 2018 року практичним психологом Швець А.В. за участю лікаря-гінеколога Корнякової А.І. КМУ "Міська поліклініка №5" проведено лекторій "На порозі дорослого життя" для учениць першого курсу.

 

Фото:

 

Переглядів: 12 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0