Головна » 2018 » Березень » 13 » Нас єднає слово Шевченка
17:20
Нас єднає слово Шевченка
"Живе Кобзар у пам'яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки"

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка - живе і вічне. І тому, з нагоди відзначення 204-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, 12.03.2018 в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбувся відкритий захід на тему "Нас єднає слово Шевченка", який організовували викладачі-філологи Нагорна Вікторія Олександрівна та Токарюк Марина Корнеліївна. У святкуванні взяли участь учні І, ІІ курсів та запрошені гості - ініціативна група хору "Гомін Буковини" від Українського народного дому (керівник Орися Татаріна).

На початку заходу відбулось запалювання свічки та вшанування хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні. Упродовж свята учні декламували різноманітні твори письменника ("Село", "Якби ви знали, паничі...", "Тече вода з-під явора...", "На панщині пшеницю жала", "Сон", "Заповіт").

До уваги присутніх були представлені сценки: "Розмова матері і сина", "Дивний сон", "Зустріч із Шевченковими героями" та репрезентовано виставку творів кобзаря. Запрошені гості представили дві пісенні композиції ("За байраком байрак..." та "Світе тихий, краю милий"). Теплими словами та українською піснею завершилось свято.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

 

Фото:

 

Переглядів: 58 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0