Головна » 2019 » Лютий » 22 » Ну що б, здавалося, слова...
17:05
Ну що б, здавалося, слова...
21 лютого традиційно відзначають Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам'ять народу в історичному і цивілізаційному часі.

Цього року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету День рідної мови став символом єднання та привернення уваги до важливості українського слова для кожного громадянина нашої країни. Учні закладу взяли участь у написанні "диктанту єдності" під назвою "Україна в нас одна".

Крім цього, викладач української мови Марина Корнеліївна Токарюк разом з учнями групи КК9-18 провела брейн-ринг "Вчіться складно говорити своїм рідним словом". Учні не лише виконали вірші рідної мовою, а й взяли участь у дев'ятьох конкурсах та переглянули відеорекомендації щодо покращення мовної грамотності. За результатами брейн-рингу перемогли учні команди "Я - українець", отримавши грамоти та символічні відзнаки.

Підсумком заходів до Міжнародного дня рідної мови стало колективне оформлення інформаційного буклету "Цікаво знати", за допомогою якого учні Чернівецького вищого комерційного училища визначили для себе поради стосовно того, як захистити українську мову.

 

Фото:

 

Переглядів: 35 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0