Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Олімпійський урок
09:06
Олімпійський урок
З метою сприяння гармонійному розвитку особистості дитини та розповсюдженню гуманістичних ідеалів олімпізму 05 жовтня 2016 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету проведено Олімпійський урок під гаслом "Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру".

На святі були присутні такі поважні гості, як багаторазовий чемпіон Світу з волейболу серед ветеранів, чемпіон Всесвітніх ігор з волейболу - Серафим Михайлович Синицький; майстер спорту СРСР з волейболу, суддя національної категорії, чемпіон Світу в категорії 70+ серед ветеранів Італії, почесний працівник фізичної культури і спорту - Петро Георгійович Раца. Вони поділились з присутніми своєю життєвою мудрістю та деякими секретами здорового способу життя.

А учні училища у відповідь продемонстрували гостям свою фізичну підготовку, силу та гнучкість - те, що сьогодні називається Workout.

Учасники уроку отримали нові знання, познайомилися з цікавими людьми, дізналися про те, скільки необхідно докласти сил, здійснити важкої щоденної роботи для того, щоб завоювати медаль, особливо - олімпійську.

У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і, щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення мрій.

 

Фото:

 

Переглядів: 123 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0