Головна » 2018 » Березень » 14 » Педагогічний колектив у тісній співпраці з батьківським комітетом училища
17:09
Педагогічний колектив у тісній співпраці з батьківським комітетом училища
14 березня 2018 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі КНТЕУ відбулася зустріч адміністрації, педагогічного колективу з представниками батьківських комітетів груп училища.

Основною метою заходу було визначено обговорення успіхів та проблем навчального закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання учнів, а також про особливості проходження виробничої практики за межами області та України.

Відкрив збори директор училища М.В. Кирилюк. Він торкнувся питань організації харчування учнів в училищі, відвідування ними навчальних занять, особливостей проходження виробничої практики за межами області та України, культурі спілкування дітей і батьків, учнів і педагогів. Не залишилися осторонь питання, які стосуються зовнішнього незалежного оцінювання та перспектив на майбутнє.

Голова батьківського комітету училища Н.І. Пухальська у своєму виступі звернула увагу батьків на необхідність тісної співпраці між ними та педагогічним колективом, адже навчально-виховний процес - це спільна робота, яка спрямована не лише на здобуття професійних умінь і навичок, а й на створення оптимальних умов для розвитку та самореалізації особистості учня та його підготовки до самостійного життя.

 

Фото:

 

Переглядів: 57 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0