Головна » 2019 » Березень » 7 » Пісня буде поміж нас...
10:18
Пісня буде поміж нас...
06 березня 2019 року в Чернівецькому вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася зустріч із кандидатом філологічних наук, доцентом Оксаною Михайлівною Івасюк, приурочена до 70-ліття видатного композитора та поета Володимира Івасюка. У формі діалогу гості заходу здійснили своєрідну "подорож" життєвим та творчим шляхом геніального композитора.

Учні групи КК9-18 під керівництвом викладача української мови М.К. Токарюк презентували авторський проект "Український Моцарт", довівши, що сучасна молодь хоче знати більше про справжніх героїв України.

У виконанні груп КК9-18 та КнК9-18 прозвучали легендарні "Я піду в далекі гори" та "Червона рута".

Завдяки зустрічі учні освітнього закладу не тільки вшанували пам'ять Володимира Івасюка, а й отримали унікальну можливість з перших уст почути про видатну сім'ю Івасюків, ближче познайомитися з Оксаною Михайлівною та перейняти її життєвий досвід.

Практика проведення подібних заходів показує, що сучасні підлітки хочуть вивчати історію свого краю та знати про видатних особистостей. Залишається лише обирати ті форми роботи, які полегшать сприйняття та залучатимуть побільше учнів до співпраці.

 

Фото:

 

Переглядів: 34 | Додав: vshadm1005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0